Наші послуги по комплексній діагностиці авто

icon2
icon2

Запис на діагностику авто

icon1
icon1

Комплексна діагностика авто

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на діагностику

Ціна діагностики, від:

500 грн.

Залишити заявку на діагностику

Відгуки про діагностику

Приїжджав на діагностику, бо у мене в авто на панелі приладів горіла купа помилок. Дуже сподобалася робота. З перших хвилин стало зрозуміло, що майстер має високу кваліфікацію, розуміє, що робить, а головне дуже докладно і зрозуміло пояснює які проблеми виявлено і чому вони виникли. Завдяки рекомендаціям, я купив і замінив компонент, на який він вказав, після чого несправність в автомобілі зникла, а також індикація про несправність згасла на панелі приладів. Я дуже задоволений роботою!

Євген
Денис

Відмінні фахівці, швидко виявили і усунули неполадку на місці. Проконсультували у додаткових напрямках. Рекомендую!

Повна комплексна діагностика автомобіля

▷ Автосервіс 1️⃣【ДІАГНОСТИКА АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА АВТО】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Комплексна діагностика – це перевірка працездатності всіх ключових вузлів автомобіля. Процедура допомагає виявити недоліки в роботі двигуна, гальмівної системи, вихлопу, зчеплення, коробки передач, електроніки, кермової частини. 

Переконайтеся, що ваш автомобіль знаходиться в кращому стані та готовий до будь-яких доріг з діагностикою автомобіля. Ви можете замовити діагностику та багато іншого.

Проводимо повну перевірку машин будь-якого віку та моделей 

Комплексна діагностика буде включати перевірку вашого двигуна, трансмісії, шин, акумулятора, гальм, рідин та всіх електричних компонентів. Потім ваш механік проведе візуальний огляд ходової частини.

Ми знаємо, що важливо дбати про автомобілі, щоб переконатися, що вони знаходяться в найкращому стані, щоб ви могли без проблем використовувати їх на дорозі якомога довше. Всебічна діагностика включає безліч різних речей.

Коли потрібно проводити комплексну діагностику

Золоте правило для автомобіліста – систематично (не рідше ніж 1 раз на рік) перевіряти справність систем.

Якщо автомобіль уживаний, питання про періодичну перевірку зрозуміле.

Що стосується нових сучасних машин, то в них вбудована електроніка, яка контролює та відстежує роботу систем. Однак, буває, виявити причину не виходить. Іноді датчики можуть вийти з ладу.

Перевірка буде потрібна в таких випадках: 

  • При купівлі уживаного автомобіля.
  • Продаючи свою машину.
  • При ДТП. Навіть несерйозна аварія може спричинити приховані дефекти

Які вузли потребують діагностики?

В автомобілі всі системи пов’язані. Вихід з ладу коробки перемикання передач може бути спровокований проблемами зі зчепленням. Від цього страждає передача моменту, що крутить, на колеса, а далі основна функція машини – пересування.

Авто, яке не може рушити з місця, мало кого цікавить. Ремонт або повне відновлення коробки, особливо у випадку з автоматом або DSG може вилитися в круглу суму. Щоб виявити подібні проблеми, іноді досить загальної діагностики, але глибше поняття цього процесу передбачає перевірки:

  • ходової частини;
  • гальмівної системи;
  • електроніки;
  • двигуна;
  • кондиціонера.

Переваги діагностики у нашому автосервісі

Сучасне діагностичне обладнання, просторі бокси, досвідчені майстри та зручний графік запису. У нас є все необхідне, щоб комплексна діагностика пройшла на найвищому рівні.

На наших клієнтів чекає комфортабельна кімната очікування, вигідні ціни, відсутність черг та гарантія. Дізнайтесь більше про послугу за телефоном +380631630555

Ми працюємо з такими авто:

Фото робіт з комплексної діагностики

icon1

СТО ТутСервіс

Комплексна діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (75 голосів)