Наші послуги з комп'ютерної діагностики

icon2
icon2

Запис на комп'ютерну діагностику

icon1
icon1

Комп'ютерна діагностика автомобіля

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на комп'ютерну діагностику

Ціна на комп'ютерну діагностику, від:

300 грн.

Залишити заявку на комп'ютерну діагностику

Відгуки з комп'ютерної діагностики

Дуже допомогли із діагностикою авто перед покупкою за помірну плату. Роботу зробили чітко і швидко, надалі звертатимуся при необхідності!

Іван
Михайло

Швидко зателефонували та домовилися про зустріч. Комплексно перевірили автомобіль: кузов, салон, підкапотний простір, двигун, зробили комп'ютерну діагностику, підйомник/підвіска. На всі запитання отримав зрозумілі відповіді. У тому числі пояснив деякі моменти пристрою мультимедіа та встановленої сигналізації. Дякую.

Комп’ютерна діагностика

▷ Автосервіс 1️⃣【КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТО】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Комп’ютерна діагностика автомобіля найпопулярніша послуга нашого автотехцентру.
Автомобілі “сучасності” постійно потребують професійної допомоги автоелектрика діагноста.
Діагностика авто потрібна не тільки коли вже спалахнув “CHECK ENGINE”, а рекомендується звернутися в СТО навіть при найменших ознаках збою електроніки.
Коли загорівся «чек» на панелі приладів це вже важлива і визначальна серйозна проблема помилка.
Не відкладаючи “в довгу скриньку” потрібно записатися до електрика діагноста, зазначивши проблемні моменти, які були відзначені вами в тій чи іншій ситуації, незважаючи навіть на те, що інформаційної помилки вже більше немає.
Влаштування сучасних транспортних засобів постійно ускладнюється. У машинах з’являється все більше блоків керування, відповідальних за справну роботу вузлів та агрегатів. В результаті автомобіль може за секунду реагувати на зміни дорожньої обстановки, вибираючи потрібну швидкість, відключаючи двигун, його циліндри або підгальмовуючи колеса.

Визначення джерела несправності

Зворотною стороною цієї тенденції стало зростання кількості збоїв електроніки. Трапляється, що транспортний засіб виявляється знерухомленим через лампочку, що перегоріла. Пошук причин помилок неможливий без комп’ютерної діагностики автомобіля. Тільки так можна зі стовідсотковою точністю визначити джерело поломки. 
Скидання помилок за допомогою кустарних пристроїв для комп’ютерної діагностики автомобіля не дозволить усунути несправність. Це тільки замаскують її, ускладнивши пошук для фахівців, попереджають експерти “ТутСервісу”.
Якісна діагностика авто також дозволить повністю дізнатися, в якому стані знаходяться вузли та агрегати, чи вносилися зміни до конструкції транспортного засобу, а також розповість все про реальний пробіг машини, що особливо актуально при купівлі у незнайомого продавця.

Виявлення дефектів під час комп’ютерної діагностики

Автоелектрик діагност виконає професійно тест-діагностику, опитування всіх систем автомобіля. Залежно від марки автомобіля використовується діагностичне обладнання, яке дозволяє виконати якісно роботу, виявляючи несправний вузол “збою”.
Завдяки необхідному діагностичному інструменту, сучасному програмному забезпеченню є можливість з великою точністю:

  • виявити деталі, несправні вузли, які необхідно замінити чи відремонтувати;
  • виявити дефекти на ранній стадії їхнього прояву;
  • оцінити, чи деталь підлягає ремонту чи потрібна заміна.

У процесі комп’ютерної діагностики вдається знайти джерело появи дефекту, тому після його усунення підвищується безпека пересування.
В результаті досліджень автоелектрик видає звіт із виявленими несправностями та рекомендаціями, що допомагають привести авто в ідеальний стан.

У системі кожного автомобіля двигун вважається найголовнішим елементом. Тому його обслуговування має бути найретельнішим. При тестуванні двигуна послідовно виконується дослідження подачі повітря та палива, систем охолодження, запалення тощо.

Під час екстремального водіння мотору доводиться відчувати значні перепади навантажень, сильну забрудненість, різкі стрибки зміни вологості та температури. Всі ці фактори призводять до зношування циліндрів, гідросистем та інших вузлів.

Після подібних подорожей рекомендується обов’язково пройти комп’ютерну діагностику, щоб точно встановити проблеми, що виникли, і належним чином привести машину в працездатний стан для забезпечення безпечного режиму пересування.

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт З комп'ютерної діагностики

icon1

СТО ТутСервіс 

Комп'ютерна діагностика, заміна реміня генератора , діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (98 голосів)