Деякі автовласники не розуміють, чому важливо чистити радіатор і яка його основна роль. Функція системи охолодження полягає в постійному збереженні оптимальної температури для двигуна. Якість роботи двигуна безпосередньо залежить від ефективності радіатора та його стану, як внутрішнього, так і зовнішнього.

Чистка і промивання радіатора автомобіля – обов’язкові профілактичні процедури для будь-якого типу транспортного засобу. Оскільки радіатор знаходиться у найбільш відкритій зоні і часто контактує з навколишнім середовищем, він відчутний для комах, дрібних камінців та дорожнього пилу. З часом бруд накопичується у радіаторі, і якщо не вчасно його очистити, це може призвести до перегрівання двигуна навіть при низьких швидкостях.

Мийка радіатора для повноцінної експлуатації авто

Мийка радіатора двигуна, кондиціонера, інтеркулера дозволяє забезпечити повноцінні умови для експлуатації транспортного засобу. У процесі активної експлуатації автомобіля всі ці компоненти можуть забруднюватися, що призводить до некоректної роботи, зниження показників ефективності та інших подібних проблем. У нашому сервісі можна замовити професійну чистку, яка здійснюється за всіма сучасними стандартами за допомогою сертифікованого обладнання, якісних засобів. Гарантується ефективність виконання робіт за найадекватніших цін.


Чому важливо періодично мити радіатори?

Радіатори є важливими елементами автомобіля, які забезпечують нормальні умови для експлуатації. У процесі використання машини відповідні елементи можуть покриватися брудом, пилом. У такому разі порушується теплообмін, можуть виникати збої в роботі. Перегрів радіатора стає неминучим, якщо не вживати своєчасних заходів. Важливо організувати процес чищення грамотно, тому що є кілька важливих тонкощів. Доцільно, для отримання цієї послуги, звернутися до компетентних професіоналів, у яких є досвід і набір з потрібних засобів для проведення робіт. У нашій СТО є це і багато іншого, в чому зможе без проблем переконатися кожен охочий.


Регулярне очищення для підтримки роботи

Радіатор двигуна, інтеркулера і кондиціонера треба промивати, для профілактики, приблизно раз на пару років або раз, в середньому, на 40 тисяч кілометрів пробігу. На періодичність проведення таких робіт впливають умови експлуатації транспортного засобу. Мийка знадобиться частіше, якщо машина активно використовується для їзди бездоріжжям або ґрунтовкою. У такому разі мити ці компоненти треба приблизно вдвічі частіше. Якщо ігнорувати такі профілактичні заходи, можуть виникнути серйозні проблеми, серед яких: некоректна робота кондиціонера, перегрів мотора, поштовхи під час перемикання, втрата потужності мотора тощо.


Професійна мийка для максимального ефекту

Недостатньо просто почистити радіатор зовні. Потрібний його демонтаж для досягнення максимального ефекту. Самостійно туди влізати без наявності досвіду і спеціального обладнання – не варто. Тому набагато краще буде довірити виконання робіт компетентним професіоналам з перевіреного сервісу. Наша СТО пропонує для цього комфортні та чесні умови.


Кваліфікована мийка радіатора в Києві

Щоб очистити відповідні елементи максимально якісно, не залишити ніякого бруду і пилу після закінчення робіт, треба звернутися до нас. Наші співробітники знають, як зробити все швидко, якісно і грамотно. Є для цього великий досвід, чітке розуміння основних робочих процесів, інструменти та багато іншого.


Висока якість та чесність

Ми пропонуємо оперативність без втрати якості, чесні ціни в кожному окремому випадку. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях виконання робіт, дізнатися про ціни, терміни та інші цікаві моменти. Крім усього цього ми гарантуємо високу якість у кожному окремому випадку, незалежно від моделі та марки транспортного засобу. Всі деталі очищуються по-справжньому якісно.

5/5 - (5 голосів)