Наші послуги: Проточка гальмівних дисків

icon2
icon2

Запис на проточку гальмівних дисків

icon1
icon1

Проточка гальмівних дисків для автомобіля

icon3
icon3

Прийом роботи по заміні гальмівних дисків

Вигідні ціни на Проточку гальмівних дисків

Ціна проточки гальмівних дисків, від:

1000 грн. / Проточка пари

Залишити заявку на проточку гальмівних дисків

Відгуки - проточка гальмівних дисків

Дуже задоволений цим! Хлопці профі. Знають свою справу і виконали моє замовлення на проточку гальмівних дисків розумно та якісно! І ціна на повне мене влаштувала! Хлопці працюють якісно і на репутацію! Звернуся до них ще неодноразово! Всім раджу та рекомендую! Дякую!!!!!

Артур
Андрій

Хороший майстер, зробив проточку гальмівних дисків швидко і дуже добре, якісно, рекомендуватиму знайомим.

Проточка гальмівних дисків автомобіля в Києві

▷【ПРОТОЧКА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ】⭐ Вартість проточки передніх та задніх дисків без зняття на СТО ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ПРОТОЧКА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ НА АВТО】

Система ефективно прибирає нерівності та шорсткості. 100% відновлює геометрію обертання диска. Окремий плюс стенду у тому, що для дисків знімати не потрібно. Це по-своєму страхує від помилок у роботі майстрів, і допомагає заощадити час та витрати на ремонт.  Всім своїм клієнтам ми рекомендуємо робити проточку дисків за будь-якої планової заміни гальмівних колодок — це продовжить термін їх експлуатації. Ще одне “показання” – вібрація при гальмуванні. Відчули биття керма чи педалі, отже, настав час відновити форму дисків.

Навіщо потрібна проточка дисків?

  • Збільшується термін експлуатації нових гальмівних колодок
  • Знижується ймовірність ДТП при різкому гальмуванні
  • При екстреному гальмуванні скорочується гальмівний шлях
  • Підвищується ефективність систем-помічників 
  • Усувається деформація гальмівних дисків

Проточка гальмівних дисків без зняття проводиться кваліфікованими фахівцями. Головне завдання – зробити все грамотно та не зняти зайву товщину. Мінімальна товщина вказується в інструкції до кожного автомобіля! Цей критерій враховується обов’язково! Якщо фахівець працює без урахування встановленого параметра, довіряти йому не можна!

Майстри СТО «ТутСервіс» проводять усі процедури у точній відповідності до встановлених норм. Ми знаємо особливості проточування гальмівних дисків у Києві з мінімальними фінансовими витратами.

Стандартний процес «з’їдає» близько 0,25-0,5 мм товщини (залежно від глибини пошкодження). Якщо товщина наближається до мінімальної, повторну процедуру проводити не можна. У ситуації, що склалася, необхідно зробити повну заміну

Професійна проточка гальмівних дисків

За рік ми проточили величезну кількість гальмівних дисків. Будь-які пошкодження робочої поверхні диска впливають на процес гальмування. Навіть якщо під час їзди, водій не відчуває дискомфорт та додаткове биття на кермо, кільцеве виробництво на диску або бурт на зовнішній крім здатні знизити площу прилягання гальмівних колодок. Під час планової перевірки колодок оцінювати стан дисків потрібно в обов’язковому порядку!

Проблемна частина підлягає обов’язковій заміні чи проточці. Якісний диск – це найдорожче задоволення. Проточка гальмівних дисків Київ – це доступний альтернативний варіант. Грамотна дія продовжує термін служби диска та робить їзду максимально безпечною.

Проточка забезпечує безпечний процес їзди. Під час гальмування диски максимально прилягають, що дозволяє зреагувати в будь-якій ситуації.

Ми робимо проточку гальмівних дисків на такі авто:

Фото робіт - Проточка гальмівних дисків

icon1

СТО ТутСервіс

Проточка гальмівних дисків, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (48 голосів)