Наші послуги заміні гальмівного супорта Audi

icon2
icon2

Запис на заміну гальмівного супорта

icon1
icon1

Зробити заміну гальмівного супорта

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на заміну гальмівного супорта Audi

Ціна заміни гальмівного супорта, від:

600 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну гальмівного супорта Audi

Відгуки по Заміні гальмівного супорта Audi

Дуже задоволений якістю та професійним підходом до заміни тормозних супортів у ТутСервіс. Ремонт був проведений швидко і безпомилково, а фахівці виявилися дуже уважними до дрібниць. Тепер відчуваю себе впевнено на дорозі, знаючи, що мої тормози працюють на 100%. Рекомендую цю компанію всім власникам автомобілів!

Мирослав
Аркадій

Не можу не залишити позитивний відгук про ТутСервіс! Звернувся до них із проблемою з тормозним суппортом, і вже через короткий час мій автомобіль повернули мені в ідеальному стані. Вражає не лише професійна якість роботи, але і відмінний сервіс та швидка відповідь на будь-які питання. Дуже рекомендую!

Діагностика та ремонт супортів Audi

▷ Автосервіс【РЕМОНТ ГАЛЬМІВНОГО СУПОРТА】Audi ⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНИТИ ГАЛЬМІВНИЙ СУПОРТ】Audi ⭐ Обслуговування автомобілів Київ

Все про ремонт тормозних суппортів Audi: крок за кроком і важливість догляду

З великим досвідом у ремонті та обслуговуванні автомобілів, компанія “ТутСервіс” проводить діагностику та ремонт суппортів всіх видів автомобілів. Ремонт гальмівних колодок, як частини гальмівної системи, є найпоширенішою послугою у цьому напрямку. В кінцевому підсумку, безпека на дорозі є найважливішою для водія, тому завданням кожного автовласника є вчасно виявити несправність гальмівного диска або направляючих гальмівного суппорта та виправити її без зволікання. Замінити тормозні диски. Забезпечення справності гальм – це перша турбота власника автомобіля.

Тормозний суппорт – це механізм, який притискає гальмівні колодки до диска під час гальмування автомобіля. Фактично, суппорт є основною рухомою частиною гальмівної системи, тому якісна робота всієї гальмівної системи залежить від цього елемента. Конструкція рухомого вузла включає корпус з направляючими та скобою, всередині корпусу знаходяться поршні. Однак існують і нерухомі вузли, у цьому випадку скоба відсутня.

Заміна гальмівних суппортів необхідна, якщо під час гострого гальмування збільшився гальмівний шлях, ви відчуваєте, що намагаєтеся надмірно натискати на педаль. Причин появи проблем декілька: витікають з’єднувальні трубки або клапани, зношуються скоби, зношуються поршні. Якщо під час руху ви чуєте свист – це ускладнене обертання колеса. Можлива причина – окислені направляючі або поршні.

Збережіть своє життя та авто: важливість регулярного обслуговування гальм

Суппорт повністю розбирають, знімають пилники та ущільнювачі, очищають; встановлюють очищені та добре змащені ущільнювачі та пилники; чистять, змащують та встановлюють поршні; очищають, змащують та встановлюють направляючі та пилники до них; перевіряють стан колодок; очищений та змащений агрегат збирають, заливають гальмівну рідину та діагностують. Тим самим принципом виконується ремонт заднього суппорта. Якщо внутрішні сегменти сильно зношені, необхідно виконати повну або часткову заміну ремкомплекта гальмівного суппорта. Найбільш зношуваною деталлю гальмівної системи є гальмівні колодки. Завдяки їх тиску на диск відбувається зниження швидкості автомобіля. Заміна гальмівних колодок є необхідністю, викликаною особливостями водіння.

В залежності від умов експлуатації та марки автомобіля, заміну передніх колодок проводять приблизно після 40 тис. км пробігу. Заміна задніх гальмівних колодок виконується при великих показниках пробігу, ніж у першому випадку, оскільки навантаження розподіляється по двом осям. Хоча, знову ж таки, все залежить від стилю водіння, марки автомобіля та доріг. Щоб здійснити заміну задніх гальмівних колодок, потрібно розібрати задній суппорт та виявити точну причину несправності. Найпоширеніша проблема – збій роботи поршнів, це призводить до зносу всього вузла. А от така, здавалося б, незначна проблема, як розрив пилника гальмівної системи, є причиною, через яку виходить з ладу поршень суппорта. За подібним алгоритмом відбувається заміна передніх колодок.

Сигнали небезпеки на дорозі: як виявити та вирішити проблеми з гальмівною системою

Як тільки ви виявили наступні ознаки, одразу звертайтесь на СТО Відчуваєте проваливання педалі гальма? Відчуваєте удар, що віддається в ногу під час гальмування? Чуєте свист або скрежет під час гальмування? Відбувається гостра блокування коліс при натисканні на педаль? Виявили наявність металевої стружки на дисках? Великий гальмівний шлях? Поступове нахил автомобіля в бік під час натискання на гальмо? Кілька згаданих ознак можуть свідчити і про те, що необхідна заміна гальмівного диска. Щоб ремонт суппортів виконувався рідше, необхідно при першій підозрі на поломку гальмівної системи вчасно звертатися до професіоналів. Не ігнорувати планове ТО та діагностику системи гальмування. Самостійно оглядати систему гальмування під час заміни шин. Візуально оцінювати стан гальмівних дисків та барабанів.

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт по Заміні гальмівного супорта

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (77 голосів)