Наші послуги по ремонту генератора

icon2
icon2

Запис на ремонт генератора

icon1
icon1

Ремонт генератора

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на ремонт генератора

Ціна ремонту генератора, від:

760 грн.

Залишити заявку на ремонт генератора

Відгуки з ремонту генератора

Заїжджав минулого тижня. Машина не заводилася, привіз на евакуаторі, швидко розібралися в чому справа, проблема опинилася в генераторі, запропонували ремонт, тому що це і дешевше і швидше і краще, оскільки новий оригінальний коштує космічних грошей, а китайську краще не ставити. Розібрали і замінили всі начинки при мені і приблизно за годину. Вся робота з ремонтом та встановленням зайняла приблизно дві години. Мені дуже сподобалося, раджу!

Євген
Аліна

Дякую за виконану роботу! Швидко, якісно та на користь клієнта - без зайвих витрат. Я дуже задоволена і ще неодноразово звернуся до Вас.

Ремонт автомобільного  генератора у Києві

▷ Автосервіс 1️⃣【РЕМОНТ ГЕНЕРАТОРА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА ГЕНЕРАТОРА】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Генератори – це складні машини з безліччю частин і частин, що рухаються, тому вони можуть зламатися, навіть якщо ви будете з ними обережні. Намагаючись з’ясувати, чи потребує ваш генератор ремонту чи ні, потрібно дивитися на деякі ознаки: в першу чергу це його зовнішній вигляд – він виглядає так, ніби його щойно зібрали? Наступною річчю буде звук – він запускається із першої спроби? Чи вистачить потужності? І, нарешті, чи видимі пошкодження металевого корпусу (якщо вони є)?

Коли час ремонтувати генератор?

Ремонт генератора – непросте завдання, і хтось повинен знати, що робити. Термін служби генератора залежить від якості його обслуговування та від того, як він використовувався. Наприклад, генератор, який використовувався лише зрідка, прослужить довше, ніж той, який безперервно працював роками.

Ремонт генератора необхідний, коли необхідно відновити генератор до початкового стану. Найбільш поширеною причиною, через яку генератору потрібен ремонт, є знос. Ще одна причина, через яку генератору потрібен ремонт, – це коли власник вирішує, що хоче модернізувати його через збільшення попиту на електроенергію або зміни потреб компанії в електроенергії.

Що вам може запропонувати ТутСервіс?

До завдання комплексного сервісу наших автомобільних майстерень входить:

  • точне визначення характеру поломки. У разі проводитися повна діагностика генератора. В результаті, якою буде встановлено, якою є поломка – внутрішньою чи це вплив зовнішнього фактора.
  • високоякісний ремонт генераторів, що проводиться фахівцями високого класу. Наші співробітники мають великий досвід у цій сфері та відповідально підходять до вирішення будь-якої проблеми.
  • завжди є великий асортимент генераторів на різні марки машин, у тому числі й іноземного виробника, що дає вам повну впевненість у безперешкодній та оперативній заміні генератора.
  • присутність необхідного комплекту професійного обладнання гарантує точність та якість виконуваних операцій.
  • оперативність проведення процедури будь-якої складності значно заощаджує ваш час.
  • невисока вартість послуг, встановлена ​​на нашому СТО, скоротить ваші витрати.
  • надання гарантії на встановлений генератор та виконану роботу.

Щоб непередбачена ситуація не застала вас зненацька на дорозі і ваш автомобіль справно працював довгий час, звертайтеся до нас і у нас знайдеться оперативне вирішення навіть найскладнішої ситуації.

Ми ремонтуємо генератори для таких авто:

Фото робіт з ремонту генератора

icon1

СТО ТутСервіс 

Ремонт будь якої складності, комплексна діагностика авто, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (79 голосів)