Наші послуги з ремонту стартера

icon2
icon2

Запис на ремонт стартера

icon1
icon1

Ремонт стартера

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на ремонт стартера

Ціна заміни та ремонту стартера, від:

760 грн. / Заміна

Залишити заявку на ремонт стартера

Відгуки по ремонту / заміни стартера

Хочу подякувати за терпіння і що у п'ятничний вечір, залишилися після роботи, зробили та організували мені ремонт мого авто!!!!!
1- хлопці справді топчики своєї справи!
2- дістали стартер всі перевірили як дізнались причину.

Андрій
Ілля

Хлопці чудово зробили стартер.
Як новий. При мені розібрали перевірили, замінили триста, дійсно потрібно було замінити.
Рекомендації були відповідно присутні. Раджу

Ремонт стартерів

▷ Автосервіс 1️⃣【РЕМОНТ СТАРТЕРА АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【РЕМОНТ СТАРТЕРА】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Зламався стартер? Рекомендуємо Вам звернутися до ТутСервісу в Києві, який професійно здійснює ремонт стартерів іномарок та вітчизняних автомобілів.

Стартер є важливою частиною вашого автомобіля. Але він також є одним із найдорожчих для заміни. Завдання стартера – подавати імпульси високої напруги для запуску двигуна.

Не можна заперечувати, що при ремонті автомобілів завжди є інструменти та інструкції, які вам знадобляться для ремонту, перш ніж ви зможете розпочати процес. Аварійний автомобільний комплект може стати в нагоді, коли це відбудеться, хоча ви повинні переконатися, що в ньому є все, що потрібно для ремонту стартера, перш ніж купувати його, тому що вони не всі створені рівними!

Діагностика стартера, виявлення ознак несправності

Не завжди легко визначити, коли час ремонтувати стартер. Всі ми знаємо, що стартер є важливою частиною будь-якого автомобіля, і він має бути в хорошому стані, щоб машина працювала без збоїв. Але не всі стартери потребують ремонту.

Коли потрібно ремонтувати стартер? Давайте дізнаємось у цій статті.

Визначити, чи потребує стартер ремонту, може бути складно, але відповівши на ці три питання, ви отримаєте відповідь:

 • Ваш двигун крутиться швидше, ніж зазвичай, чи він крутиться надто швидко?
 • Ви чуєте незвичайні звуки, що походять від вашого двигуна, коли ви намагаєтеся його запустити?
 • Ваш двигун коливається перед поворотом, а потім різко набирає обертів?

Як здійснюється ремонт та обслуговування стартерів автомобіля?

Коли може знадобитися ремонт стартера? Що ж, більшість механіків скажуть вам, що є дві можливості: якщо автомобіль горить індикатор «Перевірте двигун» або якщо він видає незвичайні звуки при перевертанні.

Розглянемо основні проблеми, які призводять до поломки і ремонту.

Можна виділити два види ремонту стартера: капітальний та дрібний. Дрібний ремонт може мати на увазі заміну деяких деталей. При капітальному ремонті відбувається ремонт якоря, статора, корпусу з магнітами, редуктора і приводної шестерні.

 • Найвідомішою поломкою при ремонті стартера автомобіля є, найчастіше, реле, що втягує. Причиною цього може бути заклинювання якоря внаслідок корозії, можуть підгоріти контактні болти, зламатися обмотка. Такий ремонт стартера полягає в заміні деталі або повністю встановлення нового реле.
 • Коли з ладу виходить якір стартера, слід готуватися до складного ремонту. Причина швидше за все криється в перегоранні обмотки, але може бути пошкоджений і колектор. Для того, щоб якір заробив, треба буде перемотати обмотки і провести балансування стартера.
 • Якщо сильно зносився колектор стартера, ремонт полягає в його заміні повністю на новий. Прогорання обмотки, це поломка рідкісна, але варто зазначити, що перемотування в іномарки неможливо, тому доведеться купувати нову. Якщо причина криється в магнітах, можна повністю замінити корпус, а якщо магніти вважаються знімними, то замінити тільки ті елементи, які пошкоджені. Якщо в автомобілі зносилися підшипники стартера, їх замінюють, роблять це послідовно, тому що може бути перекіс якоря.

Рекомендації для автомобілістів, щоб уникнути ремонту стартера.

 • Категорично не можна здійснювати торкання автомобіля з місця за допомогою стартера.
 • Необхідно пам’ятати про те, що причиною поломки може бути потрапляння води у вузол.
 • Коли ви запускаєте стартер, його робота не повинна перевищувати 5 секунд. Потім має бути перерва в 20 секунд.
 • Запам’ятайте, що раз на рік, перед тим, як повинні наступити холоди, треба перевіряти роботу стартера і робити повномасштабний огляд.

Коли потрібна заміна стартера замість ремонту?

Досить часто виникає потреба повної заміни стартера, коли відремонтувати автомобільний агрегат вже неможливо. Вона необхідна у таких випадках:

 • виникнення тріщин на корпусі деталі,
 • пошкодження зубів шестерні,
 • вигорання обмотки реле стартера, якоря,
 • пошкодження приводу,
 • пошкодження підшипника,
 • знос стартера.

Вартість повної заміни розраховується від виду поломки і, звичайно, від моделі автомобіля.

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт По ремонту стартера

icon1

СТО ТутСервіс 

Ремонт будь якої складності, комплексна діагностика авто, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна олії, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (58 голосів)