Наші послуги по заміні вихлопної системи

icon2
icon2

Запис на заміну вихлопної системи

icon1
icon1

Зробити заміну вихлопної системи

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на заміну вихлопної системи

Ціна заміни вихлопної системи, від:

370 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну вихлопної системи

Відгуки по Заміні вихлопної системи

Недавно замінив вихлопну систему на СТО ТутСервіс і залишився дуже задоволений результатом! Перш за все, професійний підхід персоналу вразив мене. Вони докладали всіх зусиль, щоб визначити проблему та запропонувати оптимальний варіант рішення. Заміна виявилася досить складною, але майстри ефективно впоралися з завданням, забезпечивши високу якість роботи. Тепер мій автомобіль працює бездоганно, і я з задоволенням рекомендую СТО ТутСервіс всім своїм друзям і знайомим

Мирослав
Аркадій

Заміна вихлопної системи на моєму автомобілі відбулася на СТО ТутСервіс, і я залишився вражений професіоналізмом та якістю послуг. Все починаючи від консультації до фінальної заміни було зроблено на високому рівні. Майстри проявили велику уважність до деталей, виявивши проблеми, які я навіть не помітив. Їхнє обладнання та навички дозволили їм ефективно та швидко впоратися з роботою. Результат перевершив мої очікування, і тепер я впевнений, що завжди звернуся до СТО ТутСервіс для будь-яких потреб щодо мого автомобіля. Дякую команді за професіоналізм та відмінний сервіс!

Заміна глушника

▷ Автосервіс【РЕМОНТ ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНИТИ ВИХЛОПНУ СИСТЕМУ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ

Пошкодження вихлопної системи автомобіля може викликати незручності для водія та інших учасників дорожнього руху. Якщо проблему з глушником не виправити негайно, корозія може призвести до його повного відвалення під час руху, що може пошкодити інші компоненти, зокрема бензобак.

Скільки коштує замінити глушник

Для уникнення цього власник автомобіля повинен звернути увагу на збільшений шум від глушника та регулярно проводити діагностику вихлопної системи для виявлення можливих поломок чи несправностей. Іноді необхідно не лише відремонтувати, але й повністю замінити глушник. Вартість цієї процедури залежить від різних факторів, таких як марка автомобіля, складність робіт та кількість замінюваних компонентів.

Заміна глушника може включати демонтаж старого глушника, встановлення нового агрегату та його закріплення на гумових подушках. У деяких випадках потрібні додаткові дії, наприклад, зварювання патрубків глушника.

Чому виникає необхідність замінити глушник

Потреба у заміні глушника може виникнути через те, що деякі його компоненти під час роботи нагріваються до високих температур, а волога, яка накопичується під час їзди, сприяє корозії.

Якщо вам потрібна заміна глушника в Києві, вартість послуги можна дізнатися від наших менеджерів або на сайті ТутСервіс. Для детальної діагностики ви можете записатися на відвідування однієї з наших станцій технічного обслуговування за контактними номерами або замовити зворотний дзвінок.

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт по Заміні глушника

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (77 голосів)