Наші послуги по заміні амортизаторів

icon2
icon2

Запис на заміну амортизаторів

icon1
icon1

Заміна амортизаторів

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну амортизаторів

Ціна заміни амортизаторів, від:

400 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну амортизаторів

Відгуки по заміні амортизаторів

Звичайні хлопці. Робив заміну передніх амортизаторів. Попросив діагностики підвіски. Самі запчастини купили. Проконсультували щодо ціни/якості. Залишав машину на ремонт. Рекомендую.

Костянтин
Олександр

Завдання виконане повністю. Вирішилися і приховані проблеми, все зробив акуратно. Не аби лише позбутися. Заощадив купу грошей, не довелося їхати до інших. Рекомендую!

Послуги по заміні амортизаторів в Києві

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА АМОРТИЗАТОРІВ АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА АМОРТИЗАТОРІВ АВТОМОБІЛЯ】⭐ Обслуговування Київ. Амортизатор (амортизатори автомобіля) Автомобільний амортизатор або так званий «аморт» – спеціальний пристрій у підвісці авто, призначення якого є, гасіння підвіски призначені для погашення коливань кузова у випадках наїзду автомобілем на нерівності, дозволяючи машині плавно рухатися. . Принцип дії амортизаторів і стійок полягає у трансформуванні енергії коливання в теплову за рахунок використання тертя рідини з подальшим розсіюванням коливальної енергії.

Вони забезпечують не лише комфортну їзду, а й безпеку дорожнього руху. Саме тому при виявленні проблем потрібна заміна амортизаторів.

Коли потрібна заміна амортизаторів?

Багато людей думають, що амортизатори слід замінювати, коли вони не приходять у норму – це неправда, оскільки амортизатори завжди приходять у норму, як і було задумано. Амортизатори з часом зношуються, тому важко сказати, коли потрібно замінити, без будь-яких ознак, таких як незвичайний шум, вібрація або зменшення гасіння вібрацій підвіски (провисання). Також, коли ущільнення всередині амортизатора починає протікати, коли є отвір у штоку поршня або пильовика, коли виникає якась інша проблема, така як скрип і втрата рідини. Старі амортизатори слід зняти якнайшвидше після виникнення однієї з цих проблем, щоб запобігти подальшому пошкодженню.

Амортизатори є два металеві циліндри з гумовим покриттям, один з яких прикріплений до автомобіля, а інший – до пружини з болтовим кріпленням. Вузол пружини та амортизатора кріпиться до передньої або задньої осі автомобіля та приймає на себе удар, коли колесо наїжджає на нерівність.

Заміна може проводитися лише у майстернях кваліфікованими фахівцями.

Від чого залежить ціна?

На ціну заміни амортизаторів впливають такі фактори як: придатність до ремонту, вартість та вид запчастин, оперативність виконання замовлення, марка та модель автомобіля.

Повна заміна обійдеться дорожче за ремонт і відновлення окремих деталей. Ми здійснюємо монтаж лише якісних деталей, які збільшать термін служби автомобіля.

Чому саме ми?

Наша компанія професійно підходить для ремонту. ТутСервіс – це:

  • Заміна амортизаторів у машинах будь-яких моделей.
  • Стислі терміни. Оперативна робота майстрів дозволяє швидко відремонтувати та повернути вам автомобіль.
  • Вигідна ціна. Встановлюємо лише чесні ціни на послуги.
  • Якісні комплектуючі. Під час заміни амортизаторів використовуємо оригінальні деталі, жодних дешевих підробок.
  • Колектив досвідчених спеціалістів. Кваліфіковані працівники подбають про ваш автомобіль.
  • Наявність гарантії. Ми впевнені в якості послуг, що надаються, і надаємо вам гарантію на будь-які види робіт.

Пам’ятайте, що тривале використання автомобіля зі зношеними амортизаторами вплине на загальний стан машини та призведе до руйнування багатьох деталей.

Своєчасно подбайте про ремонт, звернувшись до нас.

Ми обслуговуємо амортизатори для таких авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні амортизаторів

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна амортизаторів, заправка кондиціонера, заміна реміня генератора , діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (71 голосувати)