Наші послуги по заміні антифризу

icon2
icon2

Запис на заміну антифризу

icon1
icon1

Заміна антифризу

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну антифризу

Ціна заміни антифриза, від:

760 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну антифризу

Відгуки по заміні антифризу

Приїхав з перегрівом і корпусом термостата, що лопнув, майстер все поміняв і залили антифриз, все як завжди на найвищому рівні! Приїду незабаром на заміну вентилятора.
Олександр

Записалася в сервіс на заміну антифризу, приїхала вчасно, мене одразу ж прийняли. Велике спасибі менеджеру, відповів на всі мої питання, доступно все пояснив по моєму автомобілю, так само дякую автослюсарю, швидко і оперативно зробив заміну антифризу, перевірив чи немає ніде витоків, як тримає машина тиск, виявилося все добре. Однозначно рекомендую цей сервіс, вдруге приїжджаю і бачу лише одні плюси!

Ольга

Заміна антифризу в ТутСервіс

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА АНТИФРИЗУ АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА АНТИФРИЗА】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Антифриз – це рідина, яка використовується в транспортних засобах зниження температури двигуна. Він має дві основні цілі: зниження температури кипіння та зниження точки замерзання. Регулярна заміна цієї охолоджуючої рідини забезпечить оптимальну роботу двигуна вашого автомобіля та безпечну температуру.

Типовий розчин антифризу складається з етиленгліколю, води, інгібіторів корозії та деяких інших добавок. Охолоджувальні рідини зазвичай мають зелений або оранжевий колір, що вказує на те, що вони містять інгібітори іржі для уповільнення корозії.

Коли потрібно міняти антифриз?

Для того, щоб Ваш улюблений автомобіль прослужив Вам і Вашим близьким якомога довше, необхідно уважно стежити за працездатністю системи охолодження ДВЗ та проводити своєчасну заміну рідини, що охолоджує. Середній термін служби антифризу індивідуальний і найчастіше визначається виробником автомобіля, проте досвідчені експерти радять приділяти увагу цьому питанню хоча б раз на два роки.

Як самостійно продіагностувати необхідність заміни рідини, що охолоджує?

  • Загляньте в розширювальний бачок – якщо Ви бачите желеподібну масу чи осад у рідині – настав час замінити антифриз;
  • Якщо на стінках розширювального бачка утворюється неприємна желеподібна маса, це також говорить про необхідність заміни антифризу;
  • Якщо у разі мінусової температури охолоджувальна рідина набуває осаду і стає більш густою – радимо також звернутися до автосервісу щодо заміни антифризу;
  • При почастішанні випадків активізації електричного вентилятора радіатора системи охолодження без потреби, безумовно, настав час замінити антифриз.
  • Якщо ви проводили будь-які роботи з системами охолодження Вашого автомобіля, необхідно оновити охолоджувальну рідину.

Якщо хоча б один із вищеописаних кейсів підходить під Ваш автомобіль, терміново телефонуйте у Києві: +380631630555. Професіонали компанії ТутСервіс швидко та якісно поміняють антифриз без шкоди для вашого транспортного засобу.

Послуги із заміни антифризу в Києві

Заміна антифризу сповнена безлічі тонкощів, якими з Вами із задоволенням поділяться наші майстри:

  • Наприклад, не всі автолюбителі знають, що охолодну рідину можна міняти виключно у заглушеного автомобіля;
  • Також зміна кольору рідини, що охолоджує, зовсім не говорить про те, що настав час змінювати антифриз – тут роль грає стійкість барвника, доданого в рідину;
  • Змішування різних антифризів категорично заборонено! Всі вони відрізняються за складом та властивостями, тому об’єднання двох різнорідних мас не допускається. Навіть якщо у вас є дві рідини схожих кольорів, це ще не означає, що їх склад аналогічний. Краще розбавити антифриз чистою водою;
  • Антифризи категорій G12, G12+ є універсальними і підходять фактично до будь-якого транспортного засобу. Саме тому, якщо раптом ви все ж таки вирішите замінити рідину самостійно, наші співробітники рекомендують Вам скористатися саме такими засобами.

Можете бути впевнені, що в ТутСервіс заміна рідини в системі охолодження буде проведена на найвищому рівні, адже у нас працюють тільки професіонали своєї справи, які легко справляються з поломками будь-якого рівня складності. Наші фахівці з легкістю виконають діагностику системи охолодження двигуна внутрішнього згоряння та швидко здійснять заміну несправних частин, наприклад, заміну радіатора системи охолодження.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні антифризу

icon1

СТО ТутСервіс 

Заміна антифризу, заправка кондиціонера, заміна акумулятора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна олії, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (75 голосів)