Наші послуги по заміні гальмівної рідини

icon2
icon2

Запис на заміну гальмівної рідини

icon1
icon1

Заміна гальмівної рідини

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну гальмівної рідини

Ціна заміни гальмівної рідини, від:

500 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну гальмівної рідини

Відгуки по заміні гальмівної рідини

На сервісі Тут Сервіс замінили мастило, фільтр, гальмівну рідину. Я не побачив жодних підтікань, тому вважаю, що послугу надали якісно.

Рустам
Антон

Велика подяка майстрам із сервісу. Заїжджав на заміну гальмівних дисків та гальмівної рідини. За часом роботи — впоралися швидко, залишилося лише гарне враження.

Заміна гальмівної рідини

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА ГАЛЬМІВНОЇ РІДИНИ】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА ГАЛЬМІВНОЇ РІДИНИ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Гальмівна рідина (ГР) – це одна з найважливіших технічних рідин у будь-якому транспортному засобі. Використовується для заповнення гальмівної системи автомобіля. Основне її призначення – передача зусилля від натиснутої педалі до дисків та колодок. Без неї машина не зможе плавно зменшувати швидкість та своєчасно зупинятися. Будь-який водій зобов’язаний контролювати рівень ГР та вчасно проводити заміну.

“ТутСервіс” пропонує послугу заміни гальмівної рідини за доступними цінами. Роботу виконають кваліфіковані механіки, які мають значний досвід обслуговування машин будь-яких марок. Процедура може виконуватися у певний термін, з періодичністю, закладеною виробником, або у будь-який час за бажанням клієнта.

Що таке гальмівна рідина і для чого вона використовується?

Найважливіші якості гальмівної рідини – це несжимаемость і здатність завжди залишатися в рідкому стані. Особливий хімічний склад дозволяє їй працювати навіть в екстремальних умовах експлуатації – вона не переходить у кипіння при високих температурах і не замерзає повністю при сильному морозі (у деяких випадках може в’язкувати). Крім того, ГР повинна добре змащувати всі компоненти гальмівної системи і не роз’їдати гумові елементи — шланги, трубки, ущільнювачі.
Для автовласників існує помилкова думка, ніби гальмівна рідина – вічний витратний матеріал, що працює тривалий час, або взагалі завжди.
У процесі експлуатації автомобіля рідина нагрівається, доходячи до стану кипіння. Хоча показник температури кипіння і залежить від типу та якості, всі вони мають властивість поглинання вологи.
Знаходження вологи в гальмівній рідині призводить до утворення повітряних бульбашок під час кипіння. Скупчення бульбашок впливає тиск після натискання на педаль гальма, знижуючи його. Це є причиною досить частого явища – «провалів» педалі та відсутності повернення у вихідне становище. У такому разі зміна матеріалу просто потрібна. Як і з появою інших очевидних проблем – витоку та розгерметизації.

Ознаки, що свідчать про необхідність такої заміни:

 • темний колір рідини;
 • рівень рідини знаходиться нижче за мінімальну позначку;
 • педаль гальма провалюється;
 • при закінченні терміну придатності вже використовуваної ГР;
 • при попаданні в рідину вологи, найчастіше це відбувається внаслідок порушення герметичності;
 • утворення сторонніх відкладень, причина – часті перепади температури;
 • на панелі керування загоряється значок ABS;
 • підвищення в’язкості може відбуватися в період сильних морозів.

Як вибрати гальмівну рідину?

Існують такі види гальмівної рідини:

 • Масляно-спиртові – сьогодні застосовується тільки для раритетних машин із застарілою гальмівною системою (до складу входить касторова олія та бутиловий спирт, рідина не роз’їдає гуму), погано переносять сильне нагрівання і при низьких температурах стають в’язкими;
 • Гліколеві – виготовляються на базі поліетиленгліколів і поліефірів борної кислоти, речовина закипає тільки при 250 ° С, але сама по собі дуже отруйна і може негативно впливати на деякі внутрішні елементи. Ще один мінус – здатність вбирати вологу з повітря та накопичувати її у великих кількостях.
 • Силіконові – найоптимальніший на сьогодні варіант. Виробляються на основі органічних сполук, закипають при температурі від 350 ° С, вологу з атмосфери не вбирають, властивості цієї рідини практично не змінюються з часом, крім того, може використовуватися в машинах з ABS.

При виборі гальмівної рідини для заміни на своєму авто потрібно насамперед керуватися рекомендаціями виробника. У специфікації до машини буде зазначено, який склад допустимий для заливання саме в цій моделі. Важливо! У жодному разі не можна змішувати рідини з різними компонентами, це може призвести до серйознішого ремонту.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні гальмівної рідини

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна гальмівної рідини, шиномонтаж, розвал-сходження, передпродажна діагностика, заміна гальмівних колодок, заміна гальмівних дисків, заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (57 голосів)