Наші послуги по заміні гальмівних дисків

icon2
icon2

Запис на заміну гальмівних дисків

icon1
icon1

Заміна гальмівних дисків

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну гальмівних дисків 

Ціна заміни гальмівних дисків, від:

900 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну гальмівних дисків

Відгуки по заміні гальмівних дисків

На сервісі працюють відмінні фахівці та приємні у спілкуванні люди. Вже неодноразово звертався до цього сервісу з різними завданнями: поточний ремонт машини, обслуговування, пошук несправностей. Все завжди було зроблено на найвищому рівні, підкажуть і допоможуть, наприклад, знайти потрібну запчастину в оперативному доступі - для мене дуже зручно. Точно можу рекомендувати своїм друзям та знайомим. Дякую за вашу роботу!

Андрій
Феофан
Майстри своєї справи, професіонали, рекомендую Тут Сервіс.
 

Що потрібно знати про гальмівні диски автомобіля?

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Гальмівний диск – це одна з найважливіших деталей усієї гальмівної системи автомобіля, що відповідає за швидкість та ефективність гальмування транспортного засобу. Гальмівний диск являє собою металеву литу деталь, виготовлену з термостійкого сплаву підвищеної міцності. Абсолютна більшість автомобілів, що зійшли з конвеєра після 1999 оснащуються гальмівними дисками на всіх колесах.

Заміна гальмівних дисків повинна здійснюватися кожні 100 тис. Км

Принцип роботи гальмівного диска полягає у взаємодії з гальмівними колодками. Правильна робота цієї ланки гарантує максимальну безпеку водія, пасажирів та інших учасників руху.

Автомобільний технічний центр «ТутСервіс» пропонує професійні послуги із заміни гальмівних дисків на вигідних для клієнта умовах. У нас працюють досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти, які обслуговують широкий спектр моделей авто, як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва.

Основні ознаки та несправності гальмівних дисків в автомобілі:

 • Прояв вібрації під час зниження швидкості та різкої зупинки автомобіля;
 • Поява металевого скрегота під час гальмування;
 • Природний знос, що призводить до витончення гальмівного диска;
 • Поява на гальмівному диску різних дефектів, у тому числі викривлення площини диска, що взаємодіє з гальмівними колодками;
 • поява синього відтінку на металевій поверхні гальмівного диска;
 • Блокування гальм навіть при несильному натисканні на педаль гальма;
 • Інші ознаки, що прямо чи опосередковано впливають на комфорт та безпеку керування транспортним засобом.

У яких випадках рекомендується замінити гальмівні диски в автомобілі?

 • У разі планової заміни елементів системи гальмування автомобіля, згідно з рекомендованим виробником терміном експлуатації або після пробігу в 30 000 км;
 • Профілактична заміна гальмівних дисків. Рекомендується проводити профілактичну заміну перед запланованими тривалими поїздками;
 • У разі виявлення будь-яких дефектів чи несправності гальмівного диска автомобіля;
 • У разі низької якості встановлених гальмівних дисків, нездатних забезпечити ефективне виконання покладених на них функцій.

Безпека відіграє основну роль у всіх сферах життя людини, автомобілі не є винятком. Виробники вдосконалюють технології, підвищують безпеку своїх моделей, а автовласники висувають все більш жорсткі вимоги до якості основних вузлів та агрегатів.
Одними з ключових елементів авто, що прямо впливають на показники керованості та безпеки є гальмівні диски. Тому дуже важливо проводити регулярну профілактику, а у разі потреби – заміну гальмівних дисків.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт з заміни гальмівних дисків

icon1

СТО ТутСервіс 

Заміна гальмівних дисків, заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (83 голосів)