Наші послуги по заміні ГРМ

icon2
icon2

Запис на сервіс для заміни ГРМ

icon1
icon1

Заміна ГРМ

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну ГРМ

Ціна заміни ГРМ, від:

1 600 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну ГРМ

Відгуки по заміні ГРМ

Швидко, все чітко, ніяких додаткових послуг. Якісно. Якщо для когось важливо, то працюють українці. Періодично заїжджаю, олію поміняти і так по дрібниці, всі сусіди лагодяться. Роблять усі марки машин.

Віктор
Олександр

Чудовий сервіс. Гуманні ціни. Дуже уважні тямущі майстри. Якщо щось раптом не доробили, без запитань дороблять. Швидкий запис, та оформлення. Рекомендую

Що таке ремінь газорозподільного механізму?

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА ГРМ АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА ГРМ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Ремінь ГРМ – це зубчастий ремінь із внутрішніми зубцями, що мають максимально високу точність виливки. Форма профілю зубців може бути трьох видів – трапецієподібний, округлий та змішаний тип профілю. Класичною вважається трапецієподібна форма зубця, а от округла застосовується тоді, коли потрібні підвищені експлуатаційні можливості приводного ременя для передачі великих крутних моментів. Змішаний тип поєднує в собі експлуатаційні можливості двох попередніх видів, але на практиці використовується дуже рідко.

Ремінь обов’язково має силовий каркас (кордову основу), що необхідно для запобігання передчасному розтягуванню в процесі інтенсивної роботи.

За що відповідає ремінь ГРМ?

Ремінь приводу газорозподільного механізму (скорочено ГРМ) відповідає за синхронізацію колінчастого та розподільчих валів. Так забезпечується точне збіг робочих тактів двигуна: клапани відкриваються і закриваються рівно ті моменти, які відповідають тому чи іншому положенню поршня.

Наприклад, коли паливо в циліндрі спалахує, поршень йде вниз, провертає колінвал – а той через ремінь ГРМ синхронно обертає розподільні вали, що керують клапанами: впускні закриваються, а в наступному такті, коли поршень повертається назад, відкриваються випускні. І так за всіма чотирма тактами.

Як зрозуміти, що ременю ГРМ потрібна швидка заміна?

Привід ГРМ недорога та проста на вигляд деталь авто, яка виконує серйозну функцію. Від його якості залежать працездатність двигуна та системи запалення. Порив деталі веде до серйозної поломки деталей двигуна.

Найвірніше орієнтуватися на пробіг автомобіля, на термін, що пройшов з моменту останньої заміни ременя. Ці показники сильно варіюються не тільки в залежності від марки автомобіля, але і від моделі двигуна, діапазон становить 50-150 тисяч кілометрів або 5-10 років служби.

Також, ознакою розтягнення ременя являється розсинхронізація колінчастого та розподільчих валів порушує роботу двигуна: виникають проблеми з пуском, вібрація, провали тяги, втрата потужності та інші подібні симптоми.

Що буде, якщо ремінь ГРМ все таки порветься? 

Найгірший сценарій – обрив ременя ГРМ. У такому разі клапани завмирають в одному положенні, а колінвал за інерцією продовжує обертатися, рухаючи поршні догори, до контакту. Найчастіше це закінчується ушкодженнями самих клапанів та поршнів, але також можуть постраждати головка блоку циліндрів, колінчастий вал і навіть блок циліндрів.

Словом, обрив ременя може призвести до дуже дорогого ремонту – хоча в деяких двигунах поршні мають спеціальні виїмки, що унеможливлюють контакт з тарілками клапанів. У такому разі всі збитки можуть звестися тільки до самого ременя.

Яка вартість заміни ременя ГРМ?

Заміна ременя ГРМ коштує дорожче, через кількість праці, яка йде на його заміну. Заміна ременя ГРМ на станції технічного обслуговування або в гаражі механіка може змінюватись в залежності від марки та моделі автомобіля.
Ціна заміни ременя ГРМ варіюється, тому що на ціну впливає безліч факторів. Тип автомобіля, об’єм двигуна та історія вашого автомобіля – все це впливає на вартість заміни ременя ГРМ.
Якщо ви не можете знайти відповідь на своє запитання, зателефонуйте нам +380631630555

Пам’ятка для водіїв

Самостійна заміна ременя ГРМ – дуже трудомістка процедура, що вимагає часткового розбирання двигуна і навісного обладнання, а також пов’язана з декількома тонкими моментами – зокрема, точним поєднанням міток на шківах і правильним регулюванням натягувача. Тому без стійких навичок займатися цим не рекомендується – наслідки можуть виявитися фатальними для двигуна.

Ми обслуговуємо ГРМ для таких авто:

Ми працюємо з такими Брендами ГРМ

Фото робіт По заміні ГРМ

icon1

СТО ТутСервіс

Комплексний ремонт авто, будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (52 голосів)