Наші послуги по заміні мастила в коробці Volkswagen

icon2
icon2

Запис на заміну мастила в коробці

icon1
icon1

Заміна мастила в коробці

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну мастила в коробці Volkswagen

Ціна заміни мастила в коробці Volkswagen, від:

450 грн. / Заміна 

Залишити заявку на заміну мастила Volkswagen

Відгуки по заміні мастила в коробці Volkswagen

Звертався щодо заміни масла в механічній коробці передач, все пройшло чудово. Майстер дуже швидко виконав роботу, зараз автомобіль працює. Співробітники добре зі мною спілкувалися, були ввічливі і коректні по відношенню до мене.
 
Ілля
Іван
Проходив в автосервісі планове ТО, поміняли мастило, замінили масляний фільтр. Обслуговуюсь, тільки в цьому автосервісі, тут працюють тямущі механіки, яким можна, довірити своє авто, завжди відповідають на запитання, чітко й у справі зайвого не нав'яжуть.
 

Заміна мастила в коробці Volkswagen

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА МАСЛА В КОРОБЦІ】Volkswagen ⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА МАСЛА В АКП / МКП】Volkswagen ⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Заміна мастила АКП Volkswagen – одне із найчастіших завдань, що виникають під час обслуговування трансмісії. Мастило є невід’ємною частиною коробки, оскільки створює необхідний тиск для передачі моменту, що крутить. Незважаючи на те, що виробники зазвичай вказують в інструкції, що залите в коробку масло розраховане на весь термін служби машини, технічну рідину необхідно періодично змінювати.

Звичайно ж сучасні коробки-автомати далеко втекли від своїх попередників, але їх конструкція залишилася практично колишньою, і ми бажаємо звернути увагу на те, що сучасні КПП ще більш примхливі ніж старше покоління трансмісій.

Виробництво сучасних мастил теж не стоїть на місці, але повірте немає вічних технічних рідин і те, що автовиробники пишуть у мануалах з експлуатації “мастило на весь термін служби” – це фантастика.

Однозначний висновок зі всього вищесказаного: періодично міняти мастило в автоматі необхідно!

Коли потрібна заміна мастила АКП Volkswagen?

Наша компанія займається ремонтом та заміною масла в КПП за доступною ціною. Завжди готові проконсультувати у питанні вибору відповідного мастильного матеріалу відповідно до модифікації коробки передач. В асортименті є як оригінальні, так і якісні аналоги від відомих виробників мастила. 

Фахівці рекомендують міняти мастило в раз на 50-60 тис. км пробігу, для деяких агрегатів прийнятна періодичність раз на 70-80 тис. км. Сучасні гідроавтомати пішли вперед від попередників, але їхня конструкція залишилася практично колишньою. Тим не менш, нові автоматичні коробки стали більш примхливими і вимогливими до обслуговування. У плані технологій виробництво трансмісійних мастил також пішло вперед, але рядок “мастило на весь термін служби” – щось із розряду фантастики. Коли у нас запитують, чи потрібно міняти мастило в КПП чи ні, ми відповідаємо однозначно – так.

Вам не доведеться чекати та простоювати у довгих чергах – беремося за роботу при першому зверненні клієнта. Ціна на послугу виправдана високою якістю, при цьому залишається конкурентною.

Способи заміни мастила в коробці Volkswagen

Ми можемо стверджувати, що можливі три варіанти зміни мастила в автоматичній коробці передач

  • часткова заміна мастила без зміни фільтра КПП (щільна, часткова заміна мастила – це найбезпечніший спосіб заміни мастила без зняття піддону та заміни фільтра коробки)
  • часткова заміна мастила зі зняттям піддону та заміною масляного фільтра КПП (це стандартна процедура заміни мастила із заміною масляного фільтра та зніманням піддона картера коробки)
  • повна, апаратна заміна в автоматі методом витіснення (повна заміна мастила проводитися методом витіснення мастила за допомогою підключення спеціального апарату, замінюючи стару рідину новою під тиском)

Ознаки, що вказують на необхідність зміни мастила АКП Volkswagen

Будь-яка ATF-ка з часом втрачає свої властивості та якості, що особливо обумовлено агресивним характером експлуатації авто: перегріви через жорстку їзду, потрапляння в масло продуктів зносу блокування ГДТ. Навіть якщо масло візуально чисте і не перегріте, воно все одно «старіє», виробляються присадки, що задають в’язкість, і втрачається властивості основи. 

Часткова зміна трансмісійної рідини разом із фільтром рекомендується, якщо коробка подала перший «дзвіночок» 

  • авто штовхається;
  • машина сіпається під час набору швидкості;
  • яскраво виражений шум трансмісії під час експлуатації авто;
  • не включається одна чи відразу кілька передач.

Якщо ви помітили відхилення трансмісії від нормальної роботи – однозначно варто почати з часткової заміни, так часто вдається усунути симптоми. Але у певних ситуаціях доречна і повна зміна ATF.

Чому ТутСервіс для заміні АКП Volkswagen?

Ми завжди з радістю надаємо консультацію щодо вибору відповідної рідини для агрегату, об’єму та методу заміни олії в кожному конкретному випадку. СТО на Печерську.

Вічних технічних рідин для авто немає, і поки що не придуманий спосіб обійти старіння матеріалу. Якщо ви давно або взагалі ніколи не змінювали мастило, то настав час це зробити, за умови, що ви маєте намір довго і безтурботно експлуатувати автомобіль. Ми, у свою чергу, гарантуємо:

  • доступні ціни;
  • якісні оригінальні мастила та аналоги;
  • консультацію та допомогу у підборі ATF.

Але варто розуміти, що заміна мастила в коробці – це не лікування хвороб, а профілактика. Якщо є несправність, є механічні поломки, в першу чергу слід ремонтувати. За бажання клієнт може бути присутнім під час робіт, що проводяться, і спостерігати за процесом. СТО Печерск. Відкритість та чесність – це наші основні принципи, яких ми не відступаємо.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами 

Фото робіт з заміни мастила в коробці

icon1

СТО ТутСервіс 

Заміна мастила в коробці, заміна акумулятора, діагностика авто, ремонт будь-якої складності, автомийка тощо. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, але й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (44 голосів)