Наші послуги по заміні мастила в коробці

icon2
icon2

Запис на заміну мастила в коробці

icon1
icon1

Заміна мастила в коробці

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну мастила в коробці

Ціна заміни мастила в коробці , від:

450 грн. / Заміна 

Залишити заявку на заміну мастила

Відгуки по заміні мастила в коробці

Звертався щодо заміни масла в механічній коробці передач, все пройшло чудово. Майстер дуже швидко виконав роботу, зараз автомобіль працює. Співробітники добре зі мною спілкувалися, були ввічливі і коректні по відношенню до мене.
 
Ілля
Іван
Проходив в автосервісі планове ТО, поміняли мастило, замінили масляний фільтр. Обслуговуюсь, тільки в цьому автосервісі, тут працюють тямущі механіки, яким можна, довірити своє авто, завжди відповідають на запитання, чітко й у справі зайвого не нав'яжуть.
 

Заміна мастила в коробці 

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА МАСЛА В КОРОБЦІ】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА МАСЛА В АКП / МКП】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Заміна мастила – одне із найчастіших завдань, що виникають під час обслуговування трансмісії. Мастило є невід’ємною частиною коробки, оскільки створює необхідний тиск для передачі моменту, що крутить. Незважаючи на те, що виробники зазвичай вказують в інструкції, що залите в коробку масло розраховане на весь термін служби машини, технічну рідину необхідно періодично змінювати.

Звичайно ж сучасні коробки-автомати далеко втекли від своїх попередників, але їх конструкція залишилася практично колишньою, і ми бажаємо звернути увагу на те, що сучасні КПП ще більш примхливі ніж старше покоління трансмісій.

Виробництво сучасних мастил теж не стоїть на місці, але повірте немає вічних технічних рідин і те, що автовиробники пишуть у мануалах з експлуатації “мастило на весь термін служби” – це фантастика.

Однозначний висновок зі всього вищесказаного: періодично міняти мастило в автоматі необхідно!

Коли потрібна заміна мастила?

Наша компанія займається ремонтом та заміною масла в КПП за доступною ціною. Завжди готові проконсультувати у питанні вибору відповідного мастильного матеріалу відповідно до модифікації коробки передач. В асортименті є як оригінальні, так і якісні аналоги від відомих виробників мастила. 

Фахівці рекомендують міняти мастило в раз на 50-60 тис. км пробігу, для деяких агрегатів прийнятна періодичність раз на 70-80 тис. км. Сучасні гідроавтомати пішли вперед від попередників, але їхня конструкція залишилася практично колишньою. Тим не менш, нові автоматичні коробки стали більш примхливими і вимогливими до обслуговування. У плані технологій виробництво трансмісійних мастил також пішло вперед, але рядок “мастило на весь термін служби” – щось із розряду фантастики. Коли у нас запитують, чи потрібно міняти мастило в КПП чи ні, ми відповідаємо однозначно – так.

Вам не доведеться чекати та простоювати у довгих чергах – беремося за роботу при першому зверненні клієнта. Ціна на послугу виправдана високою якістю, при цьому залишається конкурентною.

Способи заміни мастила в коробці

Ми можемо стверджувати, що можливі три варіанти зміни мастила в автоматичній коробці передач

  • часткова заміна мастила без зміни фільтра КПП (щільна, часткова заміна мастила – це найбезпечніший спосіб заміни мастила без зняття піддону та заміни фільтра коробки)
  • часткова заміна мастила зі зняттям піддону та заміною масляного фільтра КПП (це стандартна процедура заміни мастила із заміною масляного фільтра та зніманням піддона картера коробки)
  • повна, апаратна заміна в автоматі методом витіснення (повна заміна мастила проводитися методом витіснення мастила за допомогою підключення спеціального апарату, замінюючи стару рідину новою під тиском)

Ознаки, що вказують на необхідність зміни мастила

Будь-яка ATF-ка з часом втрачає свої властивості та якості, що особливо обумовлено агресивним характером експлуатації авто: перегріви через жорстку їзду, потрапляння в масло продуктів зносу блокування ГДТ. Навіть якщо масло візуально чисте і не перегріте, воно все одно «старіє», виробляються присадки, що задають в’язкість, і втрачається властивості основи. 

Часткова зміна трансмісійної рідини разом із фільтром рекомендується, якщо коробка подала перший «дзвіночок» 

  • авто штовхається;
  • машина сіпається під час набору швидкості;
  • яскраво виражений шум трансмісії під час експлуатації авто;
  • не включається одна чи відразу кілька передач.

Якщо ви помітили відхилення трансмісії від нормальної роботи – однозначно варто почати з часткової заміни, так часто вдається усунути симптоми. Але у певних ситуаціях доречна і повна зміна ATF.

Чому ТутСервіс?

Ми завжди з радістю надаємо консультацію щодо вибору відповідної рідини для агрегату, об’єму та методу заміни олії в кожному конкретному випадку.

Вічних технічних рідин для авто немає, і поки що не придуманий спосіб обійти старіння матеріалу. Якщо ви давно або взагалі ніколи не змінювали мастило, то настав час це зробити, за умови, що ви маєте намір довго і безтурботно експлуатувати автомобіль. Ми, у свою чергу, гарантуємо:

  • доступні ціни;
  • якісні оригінальні мастила та аналоги;
  • консультацію та допомогу у підборі ATF.

Але варто розуміти, що заміна мастила в коробці – це не лікування хвороб, а профілактика. Якщо є несправність, є механічні поломки, в першу чергу слід ремонтувати. За бажання клієнт може бути присутнім під час робіт, що проводяться, і спостерігати за процесом. Відкритість та чесність – це наші основні принципи, яких ми не відступаємо.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами 

Фото робіт з заміни мастила в коробці

icon1

СТО ТутСервіс 

Заміна мастила в коробці, заміна акумулятора, діагностика авто, ремонт будь-якої складності, автомийка тощо. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, але й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (44 голосів)