Наші послуги по заміні моторного мастила Dodge

icon2
icon2

Запис на заміну моторного мастила

icon1
icon1

Заміна моторного мастила

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну моторного мастила Dodge

Ціна заміни мастила Dodge, від:

450 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну мастила Dodge

Відгуки по заміні моторного мастила Dodge

У мене була заміна моторної олії, фільтри купували в цьому автосервісі. Уся процедура за часом зайняла хвилин 10-15. Майстер видав і протокол, і чек після виконаної роботи.

Сергій
Павло

Хлопці – добрі професіонали! У мене була заміна олії у двигуні, все зробили відмінно. Майстер-приймач прийняв авто та все оформив.

Заміна моторного мастила Dodge в Києві

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА МОТОРНОГО МАСТИЛА】Dodge ⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА МАСЛА】Dodge ⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Заміна мастила у двигуні Dodge – планова процедура. Щоб двигун справно працював, його необхідно регулярно обслуговувати. Ось чому ми рекомендуємо вам обслуговувати свій автомобіль не рідше ніж один раз на 8 місяців або 10 000 миль (залежно від того, що настане раніше).

Для автомобілів із дизельним двигуном заміну рекомендується проводити кожні 10 000 км. Заміна автомасла. У таких випадках повністю зливається старе моторне масло, змінюється масляний фільтр та заливається нове.

Регулярна заміна моторної олії допомагає підтримувати хороші характеристики двигуна та захищає від дорогого ремонту, викликаного недбалою заміною олії. СТО Печерський район. Це також може допомогти збільшити очікуваний термін служби вашого двигуна та покращити економію палива.

Заміна автомастила Dodge

Якщо ви не впевнені, коли настав час міняти масло, зв’яжіться з професійним автосервісом, і вони зможуть надати вам більше інформації про те, що вам потрібно для вашого типу автомобіля.

Манера керування може змінити інтервал заміни моторного масла. Автомобілю, що працює в режимі постійних навантажень, процедура потрібна частіше, ніж машині, яка експлуатується у стандартних умовах.

Таким чином, при визначенні необхідного інтервалу процедури береться до уваги режим експлуатації автомобіля, якість палива та сезонність. У професійних автосервісах, як правило, пропонують поміняти олію разом із масляним фільтром. Переважно замінювати автомасло з промиванням, ніж без неї. Тільки у професійному автосервісі підберуть оптимальне за в’язкістю та вартістю автомасло, яке найкраще підійде для двигуна конкретного автомобіля.

Наші переваги по заміні мторного мастила Dodge

Заміна мастила вимагає великої уваги до її якості. Як правило, в гаражних автосервісах заливається моторне масло невисокої якості, придбане у сумнівних оптовиків. Професіонали станції техобслуговування «ТутСервіс» купують олію у сертифікованих постачальників. Вони завжди готові надати своїм клієнтам відповідні сертифікати якості.

Незалежно від того, чи здійснюється повна або експрес заміна масла, або проводиться регламентне техобслуговування, всі клієнти компанії «ТутСервіс» отримують фірмову сервісну книжку. У ній вказуються всі відвідування, пробіг автомобіля, перелік виконаних робіт та марка олії. На послугу «заміна моторного мастила» надається гарантія.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні моторного мастила

icon1

СТО ТутСервіс 

Заміна моторного мастила, заміна реміня генератора , діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (47 голосів)