Наші послуги по заміні повітряного фільтру

icon2
icon2

Запис на заміну повітряного фільтру

icon1
icon1

Зробити заміну повітряного фільтру

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на заміну повітряного фільтру

Ціна заміни повітряного фільтру, від:

220 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну повітряного фільтру

Відгуки по Заміні повітряного фільтру

Я дуже задоволений заміною повітряного фільтра на СТО ТутСервіс. Майстри виявилися дуже професійними та уважними до деталей. Робота була виконана швидко і ефективно, а автомобіль почувається, ніби отримав друге дихання. Рекомендую цей сервіс всім власникам автомобілів

Мирослав
Аркадій

Вражаючий сервіс! Заміна повітряного фільтра на СТО ТутСервіс перевершила мої очікування. Висока якість роботи, швидке обслуговування та привітний персонал зробили цей процес максимально комфортним. Тепер я впевнений, що мій автомобіль отримує найкращий догляд. Дуже задоволений і обов'язково повернусь знову!

Заміна повітряного фільтра авто

▷ Автосервіс【ЗАМІНА ПОВІТРЯНОГО ФІЛЬТРА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНИТИ ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР】⭐ Обслуговування автомобілів Київ

Коли потрібна заміна повітряного фільтра

Збільшення ефективності мотора потребує оптимальної роботи кожного його компонента, включаючи повітряний фільтр, який відіграє таку саму важливу роль, як паливний або масляний. Він пропускає необхідний для двигуна повітря, відфільтровуючи пил та бруд, що може підвищити його знос. Тому своєчасна заміна повітряного фільтра є критичною, особливо при експлуатації на запиленій дорозі.

Рекомендації фахівця по заміні повітряних фільтрів

Рекомендації щодо заміни повітряного фільтра включаються в технічну документацію для транспортного засобу, проте вони можуть бути непередбачуваними, особливо залежно від умов експлуатації. Якщо автомобіль переважно експлуатується на чистих дорогах, фільтр потрібно замінювати кожні 10–15 тисяч кілометрів. Проте, в умовах пилу та бруду цей термін скорочується.

Що дає заміна повітряного фільтра

Існує декілька ознак, які вказують на потребу заміни фільтра: зниження потужності двигуна, збільшення витрати палива та підвищення вмісту вуглекислого газу у вихлопі. Щоб уникнути додаткових поломок через забруднення фільтра, слід спочатку провести діагностику.

Своєчасна заміна фільтру забезпечує мотору чисте повітря, захищаючи його від частинок, що можуть завдати шкоди його роботі. Самостійна заміна не рекомендується, оскільки це може призвести до серйозних проблем з паливною системою.

Заміна повітряних фільтрів в “ТутСервіс”

Заміна повітряного фільтра приводить до зниження витрат палива, зменшення викидів шкідливих речовин у вихлопних газах та покращення ресурсу мотора. Це також сприяє поліпшенню керованості автомобіля. Регулярна заміна фільтра дозволяє максимально ефективно використовувати паливо та забезпечує безперебійну роботу двигуна.

Важливо дотримуватися рекомендацій щодо заміни фільтра, оскільки це допомагає уникнути серйозних проблем і забезпечити безперебійну роботу автомобіля. У “ТутСервіс” наші майстри здійснюють якісну заміну фільтрів, використовуючи сучасне обладнання та надаючи гарантію на всі виконані роботи.

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт по Заміні повітряного фільтру

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (77 голосів)