Наші послуги по заміні прокладки ГБЦ Audi

icon2
icon2

Запис на заміну прокладки ГБЦ

icon1
icon1

Зробити заміну прокладки ГБЦ

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на заміну прокладки ГБЦ Audi

Ціна заміни прокладки ГБЦ, від:

1550 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну прокладки ГБЦ Audi

Відгуки по Заміні прокладки ГБЦ Audi

Якщо ви шукаєте надійне і професійне обслуговування для вашого автомобіля, ТутСервіс - це саме те місце, куди варто звернутися. Мій автомобіль потребував заміни прокладки ГБЦ, і я вирішив звернутися саме сюди. Вони зробили все швидко і якісно, і ціни були дуже прийнятні. Дуже задоволений їхнім сервісом!

Мирослав
Аркадій

Один з кращих автосервісів, які я коли-небудь відвідував! Мій автомобіль мав проблеми з прокладкою ГБЦ, і я звернувся до ТутСервіс. Вони зробили вражаючу роботу - швидко, професійно і з великою увагою до деталей. Їхні фахівці показали високий рівень майстерності, і я дуже вдячний за їхню роботу. Рекомендую всім!

Заміна прокладки ГБЦ в ТутСервіс Audi

▷ Автосервіс【ЗАМІНА ПРОКЛАДКИ ГБЦ】Audi ⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНИТИ ПРОКЛАДКУ ГБЦ】Audi ⭐ Обслуговування автомобілів Київ

Коли може знадобитися заміна прокладки головки блоку циліндрів Audi

Щорічно на автомобільному ринку з’являється значна кількість нових транспортних засобів, які відрізняються між собою моделями, розмірами та марками. Із поступом новітніх технологій постійно поліпшуються характеристики, що робить автомобілі потужнішими та швидшими. Також неперервно змінюється наповнення, салон та дизайн транспортних засобів. Однак, навіть з урахуванням новітніх розробок, у будь-якого автомобіля можуть виникнути поломки. Навіть найдрібніші, на перший погляд, деталі можуть потребувати заміни або ремонту, серед них – прокладка ГБЦ Audi. На нашому сервісі ми пропонуємо доступні послуги зі заміни прокладки ГБЦ Audi!

Не всі розуміють, що внаслідок прогортання цієї деталі автомобіль може стати на дорозі, так як вона може зупинити роботу двигуна. Із-за тонкого шару, їй властиво прогорати, проте на нашому автосервісі ми здійснимо будь-які необхідні роботи швидко та ефективно!

Етапи заміни прокладки ГБЦ Audi

Коли може виникнути необхідність у заміні прокладки головки блоку циліндрів (ГБЦ)? З попереднього абзацу зрозуміло, що це надзвичайно важлива складова двигуна. Вона забезпечує повний контроль над процесом згоряння бензину та виведенням відпрацьованих газів. Визначити потребу у заміні прокладки ГБЦ можна за такими ознаками:

  1. Сильний шум у автомобілі. Збільшена кількість газів може призводити до їх пропуску в двигун через пошкоджену деталь.

  2. Неправильна робота опалювальної системи. Велика кількість газів, що потрапляють до двигуна, може знизити продуктивність опалювальної системи салону.

  3. Твердість патрубків. Якщо патрубки стають твердими при натисканні, це може свідчити про прогортання прокладки ГБЦ. Велика кількість газів створює надмірний тиск у системі. Заміна прокладки ГБЦ Audi доступна за прийнятною ціною.

  4. Збільшений час на старт автомобіля. Якщо двигун “троїть” при повороті ключа, це може свідчити про несправність прокладки ГБЦ, і потрібно перевірити та, за необхідності, замінити її.

Чому автовласники рекомендують наш автосервіс для заміни прокладки ГБЦ Audi?

Процес заміни прокладки ГБЦ Audi може трохи відрізнятися для кожного автомобіля, проте загальна послідовність залишається незмінною. Спочатку розкручуються болти та ретельно промиваються від бруду. Далі різні деталі від’єднуються, а з системи ГБЦ знімається головка, після чого проводиться повний демонтаж прокладки.

Після цього всі відняті деталі тщательно очищаються, і здійснюється заміна прокладки. Після виконання цих процедур збірка відбувається у зворотному порядку. Після завершення ремонтних робіт перевіряється справність всієї системи, і лише після цього автомобіль повертається господарю. Вартість заміни прокладки ГБЦ починається від 200 гривень.

Чому автовласники рекомендують наш автосервіс? Все дуже просто! У нашому автосервісі завжди доступні будь-які послуги. Заміна прокладки ГБЦ Audi в Києві не ударить по Вашому гаманцю. Наші справжні професіонали зможуть швидко вирішити проблему і зробити все значно швидше, ніж у інших автосервісах. Ми прагнемо досягти найкращих результатів, тому наймаємо тільки кваліфікованих майстрів. Якщо вам потрібен швидкий ремонт автомобіля – звертайтесь до нас!

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт по Заміні прокладки ГБЦ

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (77 голосів)