Наші послуги по заміні радіатора кондиціонера

icon2
icon2

Запис на заміну радіатора кондиціонера

icon1
icon1

Зробити заміну радіатора кондиціонера

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на заміну радіатора кондиціонера

Ціна заміни радіатора кондиціонера, від:

1000 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну радіатора кондиціонера

Відгуки по Заміні радіатора кондиціонера

Дуже задоволений заміною радіатора кондиціонера на СТО ТутСервіс. Після того, як мій кондиціонер перестав працювати, я шукав надійного сервісу для ремонту. Вони зробили все оперативно і професійно. Персонал був дуже ввічливий та компетентний. Радіатор був замінений швидко, і тепер моя система кондиціювання працює належним чином. Рекомендую ТутСервіс усім, хто потребує якісного обслуговування свого автомобіля.

Мирослав
Аркадій

Звернувся до СТО ТутСервіс для заміни радіатора кондиціонера, і не можу бути більш задоволений результатом. Вони виявились дуже професійними та досвідченими у своїй справі. Після того, як радіатор був замінений, мій автомобіль знову працює як новий. Ціни були адекватними, а обслуговування - високоякісним. Щиро рекомендую цей сервіс усім, хто шукає надійного партнера для обслуговування свого автомобіля.

Заміна радіатора системи кондиціонування

▷ Автосервіс【ЗАМІНА РАДІАТОРА КОНДИЦІОНЕРА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНИТИ РАДІАТОР КОНДИЦІОНЕРА】⭐ Обслуговування автомобілів Київ

Як і де проводиться заміна радіатора кондиціонера в Києві на СТО

Заміна радіатора кондиціонера є високопопулярною послугою, яку багато власників автомобілів шукають. Ця процедура необхідна, коли радіатор кондиціонера вийшов з ладу та не функціонує належним чином.

У Києві заміна радіатора кондиціонера виконується на СТО. Часті причини поломки цього елемента включають:

  • витік фреону;
  • механічні пошкодження;
  • порушення герметичності контуру;
  • зношеність внаслідок механічних чинників.

Іноді радіатор можна відремонтувати, але у більшості випадків необхідно його замінити. Радіатор кондиціонера працює під великими навантаженнями, забезпечуючи обігрів салону взимку та охолодження влітку. Заміна радіатора краще проводити на СТО, оскільки потрібне спеціальне обладнання та відповідні навички. Самостійний ремонт може лише погіршити стан системи кондиціювання автомобіля.

Як формується вартість заміни радіатора кондиціонера

Після повного демонтажу старого радіатора і підготовки до встановлення нового можна приступати до заміни. Після цього рекомендується провести діагностику нового радіатора на витоки. Вартість заміни радіатора кондиціонера залежить від марки автомобіля, терміновості, вибраного СТО та необхідності комп’ютерної діагностики. У сервісі “ТутСервіс” ціна може бути від 1000 гривень, а комп’ютерна діагностика – 400 гривень. Заміна кондиціонера рекомендується, якщо автомобіль пройшов більше 30 тисяч кілометрів після встановлення або після 2-3 років активного використання для нових автомобілів.

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт по Заміні радіатора кондиціонера

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (77 голосів)