Наші послуги по заміні реміня генератора

icon2
icon2

Запис на сервіс для заміни реміня генератора

icon1
icon1

Заміна реміня генератора

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну реміня генератора

Ціна заміни реміня генератора, від:

500 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну реміня генератора

Відгуки по заміні реміня генератора

Супер! Професіонали своєї справи. Рада, що саме він відгукнувся на створене завдання. Навряд чи вистачить символів описати виконану роботу і моє захоплення результатом цієї роботи. Відповідальність, чесність, пунктуальність та індивідуальний підхід. Велике дякую! Успіхів вам!

Вікторія
Григорій

Все супер! Швидко записали (наступного дня) все подивився, все зробив грамотно та дуже швидко. За ціною, вийшло нормально, роботи було багато. Будемо ще звертатися та сподіваємось на знижки для постійних клієнтів 🙂

Заміна ременя генератора авто у Києві

Ремінь генератора є гумовим ремнем, який з’єднує ротор і двигун і передає потужність від двигуна до ротора. Його заміна може бути потрібна, якщо ви помітили вереск генератора, пропуски запалювання або перегрітий двигун. ▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА РЕМІНЯ ГЕНЕРАТОРА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА РЕМЕНЯ ГЕНЕРАТОРА】⭐ Обслуговування автомобілів Київ.

На європейських моделях Audi можна знайти два типи ременів генератора: зовнішній або паперовий ремінь та внутрішній або сталевий ремінь. Однак ці деталі несумісні один з одним і повинні замінюватись окремо.

Недостатній натяг є причиною прослизання по приводних шківах. Наслідок:

 • зниження напруги в бортовій мережі, що призводить до некоректної роботи електроустаткування
 • прискорене зношування ременя.

Правильний режим автомобільної системи енергопостачання визначається регулюванням положення ролика натягувача. Залежно від конструктивної схеми, вона проводиться вручну або автоматично.

Термін служби приводних елементів встановлюється заводом-виробником у роках або тисячах кілометрів пробігу. Після його закінчення, і навіть у разі граничного зносу вони замінюються.

Заміна ременів рекомендується кожні 15 000 км. У разі перегріву, пропусків запалювання та звуку, що вищать, це слід робити негайно.

Виконання робіт

Перед заміною ременя генератора необхідно вибрати запчастини. Так як елементи системи приводу мають однаковий термін служби, міняти їх потрібно комплектом, щоб не переплачувати роботу. Багато виробників продають такі деталі наборами. У Києві немає проблем із наявністю запчастин, проте, краще їх замовити заздалегідь. 

Розглянемо етапи:

 1. Демонтаж навісного обладнання
 2. Зняття ременя
 3. Видалення роликів
 4. Встановлення нових деталей
 5. Складання

Проводьте такі процедури у разі перших ознак серйозного зносу. Причому, не важливо, який саме елемент групи отримав великий виробку першим.

Які ознаки, що час міняти ремінь генератора?

Ознаки того, що ремінь зносився:

 • свист при запуску двигуна або на великих обертах;
 • датчик сигналізує про зниження продуктивності генератора;
 • обрив приводу.

Про необхідність заміни ременя говорять такі ознаки:

 • усунення шківа;
 • несправність у натяжному механізмі, внаслідок чого слабшає натяг;
 • привід вичерпав свій ресурс;
 • в автомобілі використовується неякісний ремінь.

Візуальне визначення зносу ременя:

 • з’явилися тріщини;
 • утворилися потертості;
 • розтріпалися краї;
 • стали видно нитки;
 • з’явилися плями олії на поверхні ременя.

Де робити заміну?

Такі послуги надає ТутСервіс. Персонал має виробничий досвід щонайменше 5 років і щорічно проходить атестацію за програмами, затвердженими автовиробниками. Виробнича база укомплектована необхідним технологічним та контрольним обладнанням. На всі роботи, деталі та матеріали надається гарантія. Відповідно до цінової політики центру, вартість послуг підтримується на конкурентному рівні. При цьому якість відповідає рівню, що відповідає стану нового автомобіля.

Замовити послугу та проконсультуватися можна через сайт, а також за телефоном, що вказаний на сайті.

Ми обслуговуємо заміну реміня генератора для таких авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні реміня генератора

icon1

СТО ТутСервіс 

Заміна реміня генератора , діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

 

5/5 - (59 голосів)