Наші послуги по заправці кондиціонера

icon2
icon2

Запис на заправку кондиціонера

icon1
icon1

Заправка кондиціонера

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заправку кондиціонера

Ціна заправки кондиціонера, від:

1 000 грн.

Залишити заявку на заправку кондиціонера

Відгуки

Послугами я задоволений, все адекватно. Я заправляв кондиціонер та проводив діагностику автомобіля. Я записався, приїхав, і послугу виконали одразу. Мені довелося трохи почекати, але мені запропонували чай, печиво та очікування згладилося. Фахівці здалися досить професійними, показували те, що знаходили і не було з чим посперечатися.

Володимир
Тимур

Майстер супер, зателефонували, приїхали у вказаний час. Роботу із заправки автокондиціонера зробив дуже добре. Пояснив якісь проблеми. Одним словом молодець. Рекомендую.

Заправка кондиціонера автомобіля

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАПРАВКА АВТО КОНДИЦІОНЕРА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРА】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. В даний час кондиціонер став стандартною функцією автомобільного салону – працюючи в комплексі з клімат-контролем, він забезпечує оптимальну температуру та вологість усередині. Якщо кондиціонер перестав працювати і потребує ремонту, перед очищенням та повторним заправленням фреону необхідна діагностика. Своєчасна діагностика кондиціонера автомобіля, заправка та ремонт продовжують термін експлуатації та гарантують надійну роботу системи кондиціювання.

Принцип конструкції автомобільного кондиціонера схожий на звичайний холодильник, але має свої особливості – гумові ущільнювачі змінюють форму через температуру і трясіння, тому потім фреон випаровується. Відрізняються умови роботи.

Несправний кондиціонер може викликати витік фреону, тому важливо викликати фахівця за будь-яких ознак витоку газу. Професійне обладнання, яке використовується технічним спеціалістом, має відповідати певній кваліфікації, щоб вони могли правильно діагностувати проблему. Є багато причин витоків, які необхідно враховувати, якщо ви хочете позбавитися від витоків назавжди.

Фреон використовується для охолодження повітря у автомобілях. Є три основні причини витоку фреону з кондиціонера автомобіля. Перша та найпоширеніша причина пов’язана з несправним ущільненням фреонової трубки. По-друге, холодоагент міг бути забруднений добавкою, несумісною з властивостями фреону. Зрештою, кондиціонер міг бути перезаряджений; отже, текти з його швів або розширення заряду.

Важливо відзначити, що при обслуговуванні системи кондиціонування повітря вашого автомобіля ви завжди повинні бути обережними з її частинами, які є електричними компонентами високої напруги, і поводитися з ними відповідним чином.

Необхідність діагностики автомобільних кондиціонерів

Перевіряти роботу клімат-системи рекомендується щонайменше раз на рік, краще навесні, тому що взимку охолодження повітря в авто майже не використовується, що може вплинути на працездатність системи. Діагностика кондиціонера автомобіля дозволяє визначити причину несправності та вирішити її. Якщо погіршення роботи пов’язане з витоком фреону, потрібне заправлення.

Причини витоку фреону:

  • Порушення герметичності системи автомобільного клімат-контролю, попадання повітря та вологи, утворення мікротріщин.
  • Засмічення конденсатора комахами, тополиним пухом, брудом, піском та снігом призводить до корозії.
  • Знос деталей та елементів конструкції.
  • Планова заправка кондиціонера в автомобілі рекомендована раз на 2 – 3 роки (для нових машин).

Для автомобілів старших 5 років діють інші правила: діагностика кондиціонера необхідна двічі на рік, навіть якщо система працює без збоїв. Ціна послуги розраховується індивідуально. У спектр послуг ТутСервіс входить діагностика, чищення та заправка кондиціонера автомобіля.

Переваги звернення до ТутСервіс

Діагностика кондиціонера виконується в автоматичному режимі – система ретельно перевіряється та сканується на наявність дрібних дефектів і несправностей.
Точне обладнання для заправки кондиціонерів автомобілів дозволяє правильно дозувати фреон та уникнути витоків холодоагенту в процесі заправки.
Процедура виконується у суворій відповідності з існуючими нормами та технічними вимогами.
Наслідуючи графік діагностики кондиціонера від виробника, ви забезпечите правильну роботу всіх систем автомобіля і отримуватимете задоволення від кожної поїздки. Не чекайте, поки дрібна проблема переросте у масштабний дорогий ремонт, запобігайте її появі!

За яку ціну заправка автокондиціонера у нас?

Адміністратори ТутСервіс проконсультують вас з усіх питань за телефоном: +380631630555.
Адреса та схему проїзду дивіться у розділі «Контакти».

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт з заправки кондиціонера

icon1

СТО ТутСервіс

Заправка кондиціонера, заміна реміня генератора , діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (64 голосів)