Чому Ми?

Хто ми, які наші навички та як ми працюємо?

Майстер з ремонту автомобілів може стати ідеальним співтоваришем для власника транспортного засобу або перетворитися на його кошмар. Коли виникають проблеми з автомобілем, люди вкрай залежать від того, які діагностику та усунення несправностей виконає їхній механік, сподіваючись на швидке вирішення проблеми. Очікується, що фахівці в цій сфері працюватимуть чесно та етично. Для досягнення статусу відмінного механіка необхідно володіти рядом якостей. Серед них важливе вміння ефективно спілкуватися з клієнтами, взаємодіючи з ними на рівні і забезпечуючи зрозумілу інформацію щодо робіт та обслуговування автомобіля.

  • Надійне обслуговування
  • Хороші діагностичні навички
  • Навички вирішення проблем
  • Тверда трудова етика
  • Сильна технічна підготовка
  • Лідерство

Великі речі в бізнесі ніколи не робляться однією людиною. Їх робить команда людей. - Богдан Володимирович

Ми професійно Ремонтуємо автомобілі 

 Перегляньте наші навички механіки, лічильники та цифри

22+Роки досвіду
17Експертних людей
24kВідремонтовано

Наші члени команди експертів

_

Зустрічайте команду досвідчених механіків

Про СТО "TUTSERVIS" та чим ми займаємося

Ми – команда спеціалістів у галузі автосервісу, яка розпочала свою роботу ще в 2012 році і до сьогоднішнього дня активно розвивається. З плином часу та врахуванням нових технологій наша команда вивчає та адаптується для обслуговування автомобілів, які виходять на ринок.

Ми розпочали свою діяльність з автомийки і, вдосконаливши цю нішу, зрозуміли потребу у розширенні обслуговування автосервісу. Це стало можливим завдяки знайомству з новими членами команди, яка з часом поширилася.

Так з’явився автосервіс повного циклу, що включає в себе послуги: мийка авто, хімчистка та детейлінг полірування кузова, планове технічне обслуговування автомобілів, заміна технічних рідин та агрегатів, ремонт ходової частини, гальмівної системи, обслуговування автокондиціонерів, різні види діагностики та ендоскопії, перевірка стану автомобіля перед покупкою, міжсезонна підготовка, а також ремонт та сезонна заміна коліс. У нас також є склад для сезонного зберігання шин. Серед обладнання є стенд для перевірки нахилу кута коліс та регулювання розвалу-сходження. Наш персонал кваліфікований у всіх видах робіт, які ми виконуємо. Наша команда постійно вдосконалює свої навички і періодично бере участь у виставках та курсах підвищення кваліфікації.

З 2012 року ми пережили багато факторів, які вплинули на розвиток автобізнесу і автосервісу, але ми встояли і працюємо для розвитку цієї галузі в Україні. Ми працюємо з надією, що наша робота допоможе нашим людям та нашій країні бути сильними та впевненими в завтрішньому дні, оскільки вирішення невеличких проблем може бути великим кроком до великих перемог. З вами і для вас – команда “ТУТ СЕРВІС”.

Подивіться, що говорять наші клієнти

Відгуки клієнтів автомеханіків і автосервісів

Механік може бути найкращим другом власника автомобіля або найгіршим кошмаром. Коли виникають проблеми з автомобілем, люди дуже залежать від того, що їх механік діагностує та усуне проблему за якомога коротший час. Вони очікують від механіків швидкої та етичної роботи.

Дмитро
Артем

Користуюсь послугами автосервісу ТутСервіс з початку переїзду в Київ. Жодного разу не підводили, завжди роблять усе, як домовлялися. Дружній колектив, випадкових людей на роботу не беруть, усі профі. Якщо що, обслуговую Range Rover. Рекомендую

5/5 - (3 голосів)