Наші послуги з технічного обуслуговування

icon2
icon2

Запис на ТО автомобіля

icon1
icon1

Виконання технічного обслуговування

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідна ціна на технічне обслуговування

Ціна ТО, від:

760 грн. / Заміна

Залишити заявку на ТО

Відгуки про ТО автомобіля

Сподобався сервіс, персонал, ставлення до клієнтів. Проходив технічне обслуговування автомобіля. Добре прийняли, замовили запчастини та все оперативно зробили. Орієнтувався на відгуки на сайті.

Дмитро
Михайло

Звертався по ТО на Тігуан, жодного негативу не було. Послугу виконали дуже швидко, до мене ставилися чудово. Майстри були ввічливі та доброзичливі, відповідали на мої запитання. Після виконаної роботи я отримав чеки.

Проведення ТО

▷ Автосервіс 1️⃣【РЕГУЛЯРНЕ ТО АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Плановий техогляд автомобіля – це процес, що використовується багатьма людьми для забезпечення безперебійної роботи автомобіля. За допомогою цього процесу можна легко відстежувати термін служби вашого автомобіля.

ТО спрямоване на контроль технічного стану авто, запобігання виникненню неполадок або своєчасне їх усунення. Періодичне технічне обслуговування – гарантія надійної роботи автомобіля. Для безпеки вашого автомобіля та вас самих важливо своєчасно проходити техогляд.

Процедура технічного обслуговування включає перестановку шин, перевірку рідини, датчики гальмівних колодок, перевірку рідини підвіски та багато іншого. Регулярне технічне обслуговування автомобіля допомагає вчасно виявити пошкоджену деталь та уникнути її катастрофічних наслідків.

Чому ми?

Ми вважаємо себе одним із найкращих пунктів техогляду, оскільки:

 1. Ви завжди можете записатися на техогляд на будь-який зручний для Вас час не тільки по телефону або по інтернету, через розділ бронювання нашого сайту;
 2.  Ми проводимо техогляд для різного типу транспортних засобів;
 3.  Наш пункт технічного огляду розташований у зручному місці з гарною транспортною доступністю;
 4.  При проведенні техогляду ми використовуємо високотехнологічне обладнання, яке відповідає найвищим вимогам. Все обладнання сертифіковано та проходить регламентну процедуру перевірки;
 5.  Ми не спеціалізуємося на ремонті авто, тому нам немає сенсу “розводити” наших клієнтів на ремонт;
 6.  Всі наші експерти – справжні професіонали зі стажем роботи у сфері ТО не менше 10 років;
 7.  Ви можете пройти техогляд та помити свій легковий автомобіль за доступною ціною.

Навіщо проводиться техогляд та як це пов’язано?

Суть технічного обслуговування полягає в тому, щоб запобігати появі серйозних несправностей, вчасно «підчищаючи» дрібні неполадки. Міжсервісний інтервал та експлуатаційний ресурс автомобіля при цьому збільшуються. Періодичність техобслуговування може визначатися тимчасовим проміжком, пробігом або тим, і іншим. Чим раніше виявлено приховані дефекти, тим вища ймовірність, що ремонт обійдеться дешевше.

Регулярне планове обслуговування рекомендується не рідше одного разу на рік. Він передбачає огляд автомобіля, що допомагає вчасно виявити пошкоджену деталь та запобігти або звести до мінімуму її негативні наслідки. Це дуже важливо щоб замінити її до того, як через її поломку не почнуться проблеми з іншими вузлами.

Техогляд авто

Наприклад, через невчасну заміну масла двигун починає перегріватися, посилюється тертя між його частинами, утворюється корозія, накопичуються продукти згоряння палива. Ресурс двигуна знижується у геометричній прогресії. Ремонтувати двигун завжди дорожче і складніше, ніж купити каністру олії та залити її в систему.

Економічний аспект, коли відмова від регулярного технічного обслуговування рано чи пізно сильно вдарить по гаманцю автовласника. 

Так роблять практичні та акуратні автовласники

Захистити автомобіль від серйозних несправностей та їх дорогого усунення можна. Для цього потрібно кожні 10-15 тисяч км (в середньому) робити наступні маніпуляції:

 • переконатися у працездатності фар, датчиків, покажчиків, гальм та рульового управління;
 • перевірити тиск у шинах, ступінь зносу гуми та ременя ГРМ;
 • регулярно міняти масло по сезону та стежити за його рівнем;
 • замінювати щітки склоочисника та рідину склоомивача;
 • замінювати повітряний, паливний та салонний фільтри;
 • міняти свічки запалювання;
 • замінювати гальмівні колодки та амортизатори;
 • за необхідності виконувати антикорозійну обробку днища;
 • очищати та змащувати інші механізми та агрегати.

Всі ці та багато інших послуг надають у техцентрі «ТутСервіс». Механіки, слюсарі та діагности з великим стажем забезпечують автомобілю довгу та справну експлуатацію.

Консультація з технічного обслуговування: +380631630555

Ми робимо ТО для таких авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт Технічного Обслуговування

icon1

СТО ТутСервіс 

Технічне обслуговування авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (55 голосів)