Наші послуги по заміні зчеплення

icon2
icon2

Запис на заміну зчеплення

icon1
icon1

Заміна зчеплення

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну зчеплення

Ціна заміни зчеплення, від:

2150 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну зчеплення

Відгуки по заміні зчеплення

При проведенні чергового ТО було виявлено проблему зі зчепленням, а точніше із тросом. Довелося залишити машину на ніч, хлопці до ранку зробили заміну, перевірили працездатність системи — все гаразд! Якісний сервіс і не дорогий, за що поважаю центр.

Мирослав
Аркадій

Вдруге відвідав цей сервіс - виникла необхідність заміни зчеплення. Вранці приїхав, увечері поїхав. Звертався до іншого автосервісу — запчастин немає, сам купи, сам привези, а ми поставимо. Забив - поїхав у перевірений сервіс. У хлопців проблем із запчастинами та доставкою не виникало. П'ятий день їжджу — нормальний політ, зчеплення працює справно.

Заміна зчеплення в Києві

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА ЗЧЕПЛЕННЯ АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА ЗЧЕПЛЕННЯ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Зчеплення є невід’ємною частиною роботи механічної коробки в автомобілі. Воно забезпечує можливість своєчасного розвантаження двигуна при наборі швидкості та забезпечує максимальний комфорт при водінні. При несвоєчасній діагностиці, ремонті та заміні зчеплення значно зменшується можливий термін експлуатації КПП. У неробочому зчепленні, зокрема, в коробці передач відбувається неповна зупинка шестерень, що згодом призводить до поломки зубів і швидкого зносу синхронізаторів.
Грамотний підбір деталей – половина успіху при встановленні зчеплення. Марки та моделі машин мають величезну кількість модифікацій. Диски зчеплення для однієї моделі можуть відрізнятися в залежності від об’єму і потужності двигуна. Різниця в розмірі становитиме лише міліметр або два, але компоненти не стануть на місце.
Головна наша перевага – досвід. Співробітники сервісу володіють ним достатньо, щоб впевнено заявляти: будь-яка несправність зчеплення та КПП буде усунена! 

Ознаки несправності зчеплення

Їзда вітчизняними дорогами, пробками, різкий старт на світлофорі, стритрейсинг, погані запчастини вбивають трансмісію, серед іншого виникають несправності зчеплення і МКПП. Якщо продовжувати їздити зі зіпсованим агрегатом, сильно постраждає коробка, і ремонт обійдеться дуже дорого.

Тому, як тільки ви помітили ознаки несправності механізму зчеплення, одразу ж звертайтеся до ТутСервісу. У нас є необхідне для діагностики та ремонту обладнання, запчастини для всіх популярних моделей іномарок на власному складі та головне – професійним механіки з 16-річним досвідом роботи.

Опишемо найпоширеніші ознаки несправності зчеплення:

 • тяжко перемикаються (або взагалі не включаються) передачі (швидкості);
 • машина погано розганяється і буксує навіть на високих оборотах, при цьому відчувається запах гару;
 • при працюючому двигуні в коробці чується сторонній шум і він пропадає при натисканні на педаль зчеплення;
 • ривки при роботі зчеплення;
 • вібрація при включенні зчеплення;
 • педаль провалюється. 

Спочатку проводиться діагностика, всі деталі коробки повинні бути справними, щоб не нашкодити новому зчепленню. Заміна зчеплення проводиться, якщо з КПП все гаразд, щоб вам не довелося платити двічі.

Які бувають несправності зчеплення

Якщо з якихось причин ви пропустили тривожні знаки з боку механізму зчеплення, про які ми писали вище, це може призвести до одного з таких дефектів:

 • знос та пошкодження накладок веденого диска;
 • деформація веденого диска;
 • замаслювання накладок веденого диска;
 • знос шліців веденого диска підвіски;
 • знос чи поломка демпферних пружин;
 • поломка чи ослаблення діафрагмової пружини;
 • знос або поломка підшипника вимикання зчеплення;
 • знос поверхні маховика;
 • знос поверхні натискного диска;
 • заїдання вилки вимкнення зчеплення.

Отже, якщо ви помітили ознаки несправності зчеплення, звертайтеся в “ТутСервіс”

Несправності зчеплення, що не усунуті вчасно, загрожують безпеці життя та додатковими витратами на ремонт!

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами 

Фото робіт По заміні зчеплення

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (75 голосів)