Наші послуги по заміні гальмівних колодок

icon2
icon2

Запис на заміну гальмівних колодок

icon1
icon1

Заміна гальмівних колодок

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну гальмівних колодок

Ціна заміни колодок, від:

900 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну гальмівних колодок

Відгуки по заміні гальмівних колодок

Хлопці швидко зробили все, що обговорювали. Була заміна передніх гальмівних колодок на автомобілі Hyundai Creta. Запчастини не було потреби купувати, були свої.

Василь
Дмитро

Сервісом лишився задоволений! Механік — грамотний хлопець, усе підказав по запчастинам, замінив гальмівні колодки, впорався з роботою за годину.

Докладніше про гальмівні колодки

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА ГАЛЬМІВНИХ КОЛОДОК】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА КОЛОДОК】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Від справності гальмівної системи залежить якість керованості автомобілем, безпека водія, пішоходів та інших учасників руху. Центральним елементом цього вузла є колодки. Їх знос або поломка загрожує серйозними наслідками – в потрібний момент просто не вийде зупинити машину. Щоб запобігти ДТП необхідно регулярно проходити ТО, контролювати рівень технічних рідин, помічати будь-які відхилення у роботі системи.

Заміна колодок

«ТутСервіс» пропонує послугу заміни передніх гальмівних колодок за доступними цінами. Наші автосервіси оснащені всім необхідним для обслуговування – сучасне обладнання, інструменти, сертифіковані запчастини від перевірених дилерів.

Чому страждають гальмівні колодки

Майже всі виробники радять замінювати передні або задні гальмівні колодки кожні 10-15 тис. км. Але якщо авто використовується не часто та акуратно, цей період може бути збільшений до 20 тис. км. А ось міським гонщикам та любителям різко гальмувати, доведеться проводити заміну регулярно, кожні 5 тис. км. Інші причини зносу:

 • неакуратний стиль водіння;
 • закінчився ресурс роботи деталі;
 • несприятливі кліматичні умови;
 • їзда по поганому дорожньому покриттю;
 • незадовільна якість запчастин;
 • погано проведений ремонт.

Але, на жаль, про це правило забувають багато власників, згадуючи про ремонт тільки коли відбувається явна і серйозніша несправність.

Як зрозуміти, що передні гальмівні колодки стали непридатними:

 • при гальмуванні чути сильний скрегіт, скрип, сторонні стуки;
 • гальмівний шлях на тому самому покритті збільшився майже вдвічі;
 • на панелі керування горить спеціальний індикатор;
 • при їзді авто заносить у різні боки;
 • при різкому гальмуванні водій відчуває удар;
 • гальмівна педаль важко натискається.

Заміни колодок виробляються попарно, одразу на передніх чи задніх колесах. Вони обов’язково повинні мати рівний ступінь зношеності.

Чому саме Ми?

У нашому автосервісі ви зможете пройти діагностику гальмівної системи, за підсумками якої ви отримаєте детальний звіт про стан вашої машини. При необхідності ми швидко і недорого здійснимо заміну передніх або задніх гальмівних колодок авто будь-якої марки.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні гальмівних колодок

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна гальмівних колодок, заміна гальмівних дисків, заміна зчеплення, заміна реміня генератора, діагностика авто, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (55 голосів)