Наші послуги з заміни свічок

icon2
icon2

Запис на заміну свічок

icon1
icon1

Заміна свічок

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на Заміну свічок

Ціна заміни свічок, від:

1000 грн. / Заміна

Залишити заявку на заміну свічок

Відгуки по заміні свічок

Автомобіль хлопці знають на п'ятірку, роблять роботу швидко та якісно. Востаннє зробили заміну свічок. Чудовий сервіс. Рекомендую

Валентин
Анатолій

В автомобілі зробили все нормально, швидко. Робили ходову систему, заміну ГРМ, міняли свічки, мастило. Виконали за 2 дні.

Заміна свічок запалювання Київ

▷ Автосервіс 1️⃣【ЗАМІНА СВІЧОК В АВТО】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ЗАМІНА СВІЧОК ЗАПАЛЮВАННЯ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Ключове призначення свічок запалювання – забезпечення безперебійної подачі іскри, необхідної для спалаху палива. Від стану даних деталей залежить стабільність роботи двигуна.
Згодом деталі деформуються, порушується цілісність діелектричного ізолятора. У цьому випадку потрібна їхня повна заміна.

Несправність свічок запалювання призводить до низки негативних наслідків. Тому дуже важливо своєчасно перевіряти та очищати їх. Неуважне ставлення до свічок запалювання призводить до незворотних поломок. Якщо зробити ремонт неможливо, можлива заміна несправних або зношених пристроїв на нові.

За відсутності регулярного контролю зношені свічки починають пропускати спалахи в циліндри. Це стає причиною кількох проблем, серед яких:

 • перевитрата палива;
 • погіршення динаміки автотранспортного засобу;
 • утруднений чи нестабільний пуск;
 • вихід з ладу каталітичного нейтралізатора відпрацьованих газів;
 • погіршення роботи змащувальних пристроїв;
 • вихід із ладу свічкових проводів, наконечників та індивідуальних котушок запалювання.

Основні ознаки зносу свічок запалювання

Зазвичай заміна цієї деталі потрібна після кожні 30 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. Основні ознаки зношування:

 • відчутні складності при закладі двигуна;
 • помітне зниження його потужності;
 • сажа, мастило або зірване різьблення на корпусі свічки;
 • пошкоджені електроди;
 • різке зменшення крутного моменту двигуна.

Коли потрібна заміна свічок?

Якщо пристрій вийшов з ладу, це позначиться на роботі автомобіля. Власнику транспортного засобу слід звернути увагу на такі ознаки:

 • падіння потужності;
 • під час роботи двигун починає “троїти”;
 • поява детонації;
 • збільшена кількість чадного газу у вихлопі;
 • при прокручуванні стартера двигун не заводиться.

Якщо пробіг більше 10-15 тисяч кілометрів, то однією прочисткою не обійтись. Потрібна повна заміна свічок запалювання. Ціна даної процедури варіюється в залежності від виду та кількості комплектуючих, складності роботи, моделі та марки автомобіля.

Для вашого автомобіля буде підібрано відповідні комплектуючі. У своїй роботі ми використовуємо сучасне та якісне обладнання. Звичайно, ви можете спробувати зробити заміну свічок запалення самостійна. Але в 90% випадків до поломок пристроїв наводить їх неправильне встановлення. До того ж, процедура вимагає дотримуватися техніки безпеки. Знімати старі свічки слід так само дбайливо та акуратно, як і встановлювати нові. Тому, якщо ви відповідально ставитеся до свого автомобіля, скористайтесь послугами спеціалізованого сервісу “ТутСервіс”

Чому варто замовити заміну свічок у «ТутСервіс»?

У штаті нашого сервісного центру — майстри, які мають глибокі знання про особливості роботи та конструкції свічок запалювання різних брендів та моделей. У першому етапі вони здійснюють детальну діагностику стану деталей. Вона провадиться з використанням сучасного високоточного обладнання. Лише після цього розробляється оптимальна схема ремонту. Такий підхід дозволяє мінімізувати витрати на заміну комплектуючих та скоротити термін проведення робіт.

Ми обслуговуємо такі авто:

Ми працюємо з такими Брендами

Фото робіт По заміні свічок

icon1

СТО ТутСервіс

Заміна свічок, заміна мастила в коробці, заміна акумулятора, діагностика авто, ремонт будь-якої складності, автомийка тощо. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, але й глибший огляд вашого автомобіля.

4.9/5 - (57 голосів)