Наші послуги по шиномонтажу

icon2
icon2

Запис на шиномонтаж

icon1
icon1

Шиномонтаж

icon3
icon3

Прийом роботи

Вигідні ціни на шиномонтаж

 Прайс-лист та ціни на послуги шиномонтажу 2024

РадіусВид автоЦіна
R13Легкові авто600 грн
R14 Легкові авто660 грн
R15Легкові авто700 грн
R16Легкові авто760 грн
R17 Легкові авто860 грн
R18Легкові авто900 грн
R19 Легкові авто1000 грн
R20Легкові авто1100 грн
R21Легкові авто1200 грн
Зняття/установка1 – го колеса R13 – R1650 грн
Зняття/установка1 – го колеса R17 – R2170 грн
Балансування1 – го колеса R13 – R1670 грн
Балансування1 – го колеса R17 – R2190 грн
R14 Джипи, мікроавтобуси860 грн
R15Джипи, мікроавтобуси900 грн
R16Джипи, мікроавтобуси960 грн
R17Джипи, мікроавтобуси1000 грн
R18Джипи, мікроавтобуси1060 грн
R19Джипи, мікроавтобуси1100 грн
R20Джипи, мікроавтобуси1200 грн
R21Джипи, мікроавтобуси1300 грн
Зняття/установка1 – го колеса R14 – R1670 грн
Зняття/установка1 – го колеса R17 – R2190 грн
Балансування1 – го колеса R14 – R1690 грн
Балансування1 – го колеса R17 – R21110 грн
Колеса з профілем 45 і нижчеКолесо RunFlat+50 грн
Ремонт проколуДля всіх авто200 грн

Залишити заявку на шиномонтаж

Відгуки по шиномонтажу

Відмінний шиномонтаж. Перед роботою при тобі все пояснять і покажуть, що робитимуть. Ціни адекватні.

Євгеній
Стас

Мені сподобалася клієнтоорієнтованість, якість послуг у шиномонтажі. Я заїжджав на виправлення дисків. Мені терміни роботи оголосили 3 години спочатку, а зробили всього за годину. Думаю ще відвідати, ось літні диски також підремонтувати.

Що таке шиномонтаж?

▷ Автосервіс 1️⃣【ПОСЛУГИ ШИНОМОНТАЖА】⭐ Офіційні запчастини та розхідники ⭐ Гарантія на роботи ⭐【ШИНОМОНТАЖ】⭐ Обслуговування автомобілів Київ. Шиномонтаж “ТутСервіс” – це комплекс робіт із заміни шин, дисків, коліс з дотриманням усіх технологічних вимог, заявлених виробником автомобіля.

Шиномонтаж Печерський район

Професійний шиномонтаж передбачає використання спеціального шиномонтажного обладнання та спеціального інструменту. Проводитися досвідченими майстрами. Використання якісного та правильно підготовленого обладнання, знань та досвіду майстра є гарантією якості робіт, що проводяться. Існує безліч тонкощів та нюансів у проведення шиномонтажу на сучасних автомобілях. Це обумовлено різновидом вивішування автомобіля на підйомнику, наявністю спеціального кріплення для коліс, особливістю його видів та розмірів, правильністю підбору витратних матеріалів (вантажників, мастила, центрувальних кілець) та інше.

Деякі автолюбителі не замислюючись вибирають дешевий шиномонтаж, що проводиться у вагончиках, людьми, які не мають уявлення в тонкощах робіт, що проводяться. Поки автомобіль підвішений на домкраті у бруді та калюжі, Ви стоїте на вулиці та в дощ та у спеку. У цей час, шиномонтажник, як правило, відносить колеса в цей вагончик і Ви не може проконтролювати, що відбувається з колесами там, в надрах дешевий шиномонтаж. Адже майстер може просто не виконати свою роботу або захоче обдурити Вас, сказавши, що криві диски, шини погані і т.д. Якщо дешево – не означає якісно!

Шиномонтаж включає такі процедури:

 • Зняття колеса
 • Миття колеса
 • Монтаж/демонтаж (за потребою)
 • Балансування коліс.
 • Встановлення на автомобіль (за потребою)
 • Протяжка кріплення динамометричним ключем (обов’язкова під час операції установки коліс на автомобіль)

Основні переваги нашого шиномонтажу

Майстри, що працюють у нашому сервісі, мають професійні навички та знання, що дозволяють їм виконувати всі маніпуляції на вищепереліченому устаткуванні. При цьому регулярне підвищення кваліфікації є основою для постійного впровадження нових технологій шиномонтажу.

Наявність всього необхідного обладнання, а також досвідчений персонал дозволяє одночасно обслуговувати до чотирьох автомобілів, гарантуючи клієнтам максимальну оперативність будь-яких послуг. Шиномонтаж Київ поруч – Печерський район.

Основні етапи робіт із шиномонтажу включають такі етапи:

 1. Паркування: Якщо потрібно замінити всі 4 колеса, автомобіль встановлюють на спеціальну платформу та закріплюють. Можливе також використання домкрата, але при цьому необхідна точна установка, кріплення та використання спеціальних стопорів та гумових прокладок.
 2. Демонтаж: Гайки обережно відкручуються, а потім колесо знімається з посадкового місця.
 3. Миття: Для правильного балансування необхідно ретельно очистити колеса. Найефективніше проводити миття в спеціальній установці для промивання, щоб забезпечити високий ступінь очищення без пошкодження коліс.
 4. Зняття шини: Вентиль відкручується і шина акуратно віджимається зовні з контролем за станом вентиля.
 5. Монтаж нових шин: Спеціальний шиномонтажний верстат використовується для встановлення колеса за допомогою затискачів. Установка починається зсередини з особливою увагою, щоб уникнути пошкодження каркасної частини.
 6. Огляд та мастило монтажною пастою: Після встановлення шин здійснюється огляд, а потім застосовується монтажне мастило. Використання спеціального мастила важливе, оскільки застосування мила або машинного масла може призвести до руйнування матеріалу.
 7. Накачування: Етап включає посадку на місце та індивідуальне доведення тиску до необхідного рівня. Контроль рівня тиску здійснюється за допомогою надійного манометра. Після цього проводиться балансування.
 8. Монтаж колеса: Перед встановленням колеса уважно оглядається диск та очищується за потреби. Шпильки необхідно обтягувати, а не змащувати, щоб уникнути обсипання мастила та недокручування гайок. Після посадки колеса на болти виконується двоетапна обтяжка з акуратним вирівнюванням, оскільки неправильне кручення може призвести до зриву різьбового з’єднання.

Де замінити шини та ціни на шиномонтаж

Незважаючи на доступність вартості шиномонтажу, багато автовласників вважають за краще здійснювати цю процедуру самостійно. Нескладна по суті, це завдання все одно вимагає подальшого звернення до автосервісу для проведення балансування. Відсутність балансування може викликати вібрацію, що негативно позначається на колесах і підвісці, що призводить до послаблення різьбових з’єднань, відвернення гайок і несправності чутливих датчиків автомобіля.

Шиномонтаж у Печерському районі Києва

Саме з цієї причини рекомендується звертатися до спеціалізованого сервісу, що надає якісні послуги шиномонтажу та професійне балансування коліс за доступною ціною. СТО ТУТСЕРВІС гарантує високу якість проведених робіт та встановлених комплектуючих. Прайс-лист на шиномонтажні послуги можна уточнити за телефоном або автосервісом. Не соромтеся дзвонити!

Місцезнаходження шиномонтажа ТутСервіс

вул. Бойчука 43 - Печерськ 

Ми обслуговуємо такі авто:

Фото робіт з шиномонтажу

icon1

СТО ТутСервіс | Шиномонтаж на Печерську

Шиномонтаж, перевірка розвал-сходження, передпродажна діагностика, заміна гальмівних колодок, ремонт будь якої складності, автомийка і тд. Ми пропонуємо вам не тільки базові послуги, такі як заміна мастила, перестановка шин та основні перевірки, а й глибший огляд вашого автомобіля.

5/5 - (38 голосів)